• Thriller

Spy Game (2001)

Redford/Pitt co dodat? Šlape to jak dobře namazaný kolečka v orloji, nezadrhává, tik taktik tak, takticky to našlapuje, aby to vzápětí vrazilo divákovi granát do kebule. Poctivý film, s poctivou herecko-režijní partičkou.

Štvanice (1966)

Svatá prostato, to jsem vioděl ještě černobílý, a spolu s Honičkou to bylo dost legendární..Asi proto, že tolik toho z ameriky v tý době nepřiplouvalo, Ale to hvězdný nebe, prostě paráda. Děj a ztvárnění je v dnešní době oněkud o ničim, slušně řečeno, ale po milovníky zvučných jmen, je Štvanice povinnost.

Bomba kšeft (1999)

No ty krávo, Bomba kšeft je na mě asi moc moc hlubokej, moudrej film..

Bulšit (2001)

To není jen další nejdžrovská komedie. To je strašná píčovina ! Ale smích to vyloudit umí .-)

Co je šeptem... (2005)

Neurazí nenasere a radost trochu udělá. Co se tak před tím filmem přiopít, přivřít jedno oko a sjet to znovu? Dalo by to asi větší smysl. Proč se na to dívat: je to barevný film, s Jennifr ani Stounovou, která se tam promenáduje sem tam, pak tam je prima simpatiko Kevin Kostěj a to je vše co mě napadá. Ale je-lito ... hmmm jelito ! :-) jeli-to důvod se opít, tak se kvůli tomu filmu rád namažu jako čuně a vrhnu se do toho po kebuli. .. A vlastně..už jdu na to. \P.S. víte proč je na světě tolik nesmyslů? ..já taky ne.

Cotton Club (1984)

Mulitížánr, na jehož konci jsem i slzu uronil.

Černej Dynamit (2009)

Dětská říkanka z dob mého kdysidávna.: Černo,černočerná tma, a tou černočernou tmou se plazí černočerný muž. v ruce má nůž a krájí si černej chleba. To je stejná píčovina jak ten film, ale oboje se vcelku dobře chytlo, a zůstalo v mé moudré kebuli.

Drive Angry (2011)

Bubák vyleze z pekelný díry a nasranej, s prima kočkou po boku se řítí rozmrdat náš svět. Vizuální paráda, která mi po jednom shlédnutí rozjebala mozeq natolik, že jsem tomu napařil čtyry pecky. S odstupem bych dal i dvě, zas takovej šlágr to není, ale už to tak je, tak co.Víš jak.

Firewall (2006)

Čtyry hvězdy za Harika, jinak se mi zdá býti už trochu přefajlovolováno. V době vzniku si snad ani tvůrci netroufli pomyslet, kam až se s veškerou tou technikou dohrabeme. Do prdele.