Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
Dusan58
Dušan Pažítka
Ružomberok, Žilinský, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Horor
Akční
Drama
Komedie
Krimi
film
seriál
TV film
pořad
studentský…
USA
Velká Británie
Francie
Kanada
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Hellraiser
(1987)
Hellraiser II: Svázaný s peklem
(1988)
Hellraiser III: Peklo na Zemi
(1992)
Leviathan
(1989)
Texaský masakr motorovou pilou: Počátek
(2006)
Kožená tvář
(1990)
Texaský masakr motorovou pilou
(2003)
Démoni
(1985)
Démoni 2
(1986)
Stopař
(1986)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Časové pásmo bylo změněno