Na konci Ruska (2010)

46. MFFKV - nemůžu si pomoct, ale mně to vůbec nepřišlo jako dokument, ale naopak, že je to do posledního pohybu vločky hraný. I režisér na projekci nevypadal, že strávil na sibiři půl roku a vypil 200 (??) lahví vodky, nebo kolik to řikal

Cigán (2011)

46. MFFKV - líbila se mně autenticita (resp. přišlo mně to věrohodný), ale nemělo to nějak vůbec tah na bránu, a konec byl nějakej zbrklej, jako by si scénarista řikal, šup šup ať už můžem točit... škoda, ale jinak se mně to moc líbilo

Máme papeže! (2011)

46. MFFKV - můj první letošní film ve Varech a strašně se mně líbil. Zákulisí Vatikánu je hrozně atraktivní prostředí a všechny aspekty byly zvládnutý bravúrně!

Evžen mezi námi (1981)

46. MFFKV - jak nemám rád Krause, tak tohle bylo skvělé, nejen na studentský film. "...v létě matce mlátička utrhla kus ruky.."

Win Win (2011)

46. MFFKV - tenhle film pohladí, wrestersky

Viditelný svět (2011)

46. MFFKV - film strasně ztroskotává na scénáři, divný děj a neskutečně nevěrohodné postavy ho zabíjejí, byť herci hrají jak o život. Nenadchne ani neurazí

Osudové peníze (2010) (TV film)

46. MFFKV - nelíbilo se mně to ani obsahově a už vůbec ne formou. A to nehledě na to, že je to nátačeno u nás ve škole a s panem Krejčíkem sem měl čest si po projekci nádherně povídat.

Pina (2011)

46. MFFKV - NÁDHERA