E.T. - Mimozemšťan (1982)

Toto je důkaz, že Spielberg má světové filmové hity. Nejlepší věta z filmu je: "E.T. volat domů". Na svoji dobu skvělý rodinný film.

Síť (1995)

Průměrný film, ale realita je tu trošičku jinde :-)

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (1997)

Raději jsem měl Mr. Beana v jednotlivých dílech než ve filmu, ale celkem se tento film navzdory očekávání povedl. Prostě skvělé gagy Rowana Atkinsona

Zelená míle (1999)

Hanksovi tato role celkem sedla. Prostě skvělí film, ale na Vykoupení z věznice Shawshank to nemá takže 5* :-)

Kameňák 2 (2004) odpad!

Opět trapné jako předchozí díl. Trapné naprosto vše (vtipy , scény , dialogy , herci , scénář, apod.)

Kameňák (2003) odpad!

Naprostý vrchol trapnosti. Okoukané "vtipy" trapné dialogy a trapní herci. Zkrátka "trapný" film

Kameňák 3 (2005) odpad!

Naprostý propadák. - Naprosto okoukané a nevtipné "Vtipy". Trapné dialogy a trapní herci. Myslel jsem si, že tento film bude na lepší úrovni. Troška za starých časů točil lepší filmy.

Tunel (2001)

Vynikající film. Tento film jsem viděl, když ho vysílala ČT (jako 2 díly) a byl jsem překvapen, že tím tunelem prošlo spousta lidí.

Pearl Harbor (2001)

Výborně zpracované (graficky), ale to je asi tak vše. Romantika ve válečném filmu? - to se jaksi moc nehodí. A také realita je trochu někde jinde. Spíše bych volil starší filmy tohoto žánru.