Rick a Morty - Raising Gazorpazorp (2014) (epizoda)

Když pominu ty ruky trčící z hlav a červené hulky, asi jsem viděl spoiler, jak bude naše planeta vypadat za pár tisíc let. Trest mlčení byla třešnička na dortu.

Totáln! sezona - 118:53 (2019) (epizoda)

Nechce se mi věřit, že Češi jsou schopní natočit dokument takovýmto způsobem. Nemám slov.

Mr. Robot (2015) (seriál)

"Hello, Elliot."

Mr. Robot - Série 4 (2019) (série)

Ani já jsem se v závěru neubránil slzám. Kdo po této sérii řekne, že Sam není génius, pro mě nežije.

Mr. Robot - whoami (2019) (epizoda)

Pane bože. Nepříjemnost závěru nejde ani popsat slovy, prostě jeden musel z kola ven. Jdeme na finále.

Mr. Robot - Východ (2019) (epizoda)

Chce se mi hrozně smát, z toho jak je tento seriál luxusní a jak nám dává falešné naděje a tahá nás za nos. Kurva, mňam.

Muž z Vysokého zámku (2015) (seriál)

První série neměla takové tempo a tvůrci využívali spíš toho, že ten čas využijí na seznámení s postavami a vytvoření nějakých vztahů k nim (jak negativní, tak pozitivní). Druhá byla lepší v několika ohledech a začaly naskakovat první pořádné twisty. Třetí a čtvrtá série už byly jednoduše fenomenální a bez sebevětších chyb, kromě jedné. Všichni asi víme, že to je bohužel závěr.

Muž z Vysokého zámku - Série 4 (2019) (série)

Srovnání s minulými sériemi se mi dělá opravdu špatně. První dvě jsem už takřka zapomněl a třetí se čtvrtou jsou na tom víceméně stejně. Každopádně tahle série měla přece jenom něco víc než ty předchozí.