Ray Donovan - Abby (2017) (epizoda)

Žádná hitparáda, ale stravitelné to bylo. Uznávám, že v pauze mezi seriály tvůrci konečně zapnuli mozky a u postav něco změnili (aspoň to něco). Jinak by to příště už chtělo zaměřit se na děj a neodkrývat minulost.

Ray Donovan - Série 4 (2016) (série)

Průměr mi vyšel na čtyři, ale v hlavě to mám uspořádané jinak. První polovina série byla stravitelná a dá se říct, že dobrá, ale poslední epizody byly dost předvídatelné a bez náboje. Žádný snížený počet hlavních postav, mrtvý antagonista jako vždy, prostě nic, co by mě překvapilo. Tvůrcům opravdu docházejí nápady, a já už tak pozitivní příště nebudu.

Ray Donovan - Čínský dril (2016) (epizoda)

Jednoduše obyčejná epizoda. Jestli tohle mát být navnadění na finále, tak to potěš prdel.

Ray Donovan - Lake Hollywood (2016) (epizoda)

Ano, nejslabší epizoda série. Dokonce jsem přemýšlel o dvou hvězdách, protože jediná dobrá věc byl titulkový song.

Ray Donovan - Měj se, krásko (2016) (epizoda)

Tvůrci nám krásně ukázali, že černošský incest románek je jen ztráta, na rozdíl od Mickeyho vztahu s Primmem. Sonia už mě taky začínala unavovat, ale konečně tady máme pořádnou zápletku.

Ray Donovan - Texasan (2016) (epizoda)

Mohla skončit kapitola jménem zmrdská mexická domina, ale teď máme jistotu, že některé pasáže v příštích epizodách budou dost nudné.

Ray Donovan - Norman zachraňuje svět (2016) (epizoda)

Moc kulervoucích situací jsme neviděli, ale Mickeyho štěstí při vyhýbání-se Arménci, mezi ně patřilo. Aby se v homo křídlu nepotkali spolu.

Ray Donovan - Ryba a pták (2016) (epizoda)

Souhlasím úplně se vším, co napsal Necrotongue. Včetně toho, že cenu o nejotravnějším členovi rodiny získal suverénně Connor.

Ray Donovan - Oplať a odjeď (2016) (epizoda)

Jsem moc rád, že jsme se zbavili několika postav, ale myslím, že je všem jasné, pro koho příběh nekončí.