Westworld - První výtvor (2016) (epizoda)

Kromě intra, luxusního obsazení a konce, mě nezaujalo vlastně nic. Ale potenciál je obrovský, tak uvidíme co se z toho vyklube.

Lidská stonožka (2009)

Upřímně jsem čekal ještě větší nechuťárnu, než o jaké jsem se doslechl a jakou jsem viděl. Nicméně některé scény byly fakt k "popukání" (sraní na zahradě), některé se daly v pohodě snést. Přes všechny negativa (klasické hororové chování hloupoučkých děvčat v úvodu filmu) musím jednoznačně pochválit výkon středního článku stonožky (Ashley C. Williams). Možná se to zdá v pohodě úkol, ale udělat ze sebe v televizi něco takového, klobouk dolů. Jestli je pravda, že dvojka je (co se týče té zvrácenosti) ještě horší, tak to jsem fakt kurva zvědavý.

Volejte Saulovi - Blbost (2018) (epizoda)

Nádhera tuto sérii sledovat, nicméně jsem doufal v nějaké vysvětlení proč zrovna Saul Goodman. Snad se ho ještě dočkáme.

Volejte Saulovi - Piñata (2018) (epizoda)

No kurva, tak na tohle by se dalo dívat! Fringova řeč absolutně bez chyby a Jimmy konečně ukázal, že přece jenom má to poslední slovo on. Jen tak dál a asi budu štěstím srát duhu.

Volejte Saulovi - Docela jízda (2018) (epizoda)

Jako bych čekal, že se něco takového stane, když to všechno šlo tak dobře. No ale takovýto způsob mě fakt nenapadl.

Živí mrtví - Série 8 (2017) (série)

I když tomu moje zprůměrované hodnocení neodpovídá, celou sérii jsem sledoval s nechutí. A jestli do příště nenastane nějaká značná radikální změna v týmu scénáristů, tak nic jiného než utrpení pro oči neuvidíme. Před pár lety bych ani nepomyslel, že bych tohle někdy mohl říct, ale seriál měl skončit už dvě série zpátky. Nejhorší série... Ale bojím se, že jen prozatím.

Živí mrtví - Hněv (2018) (epizoda)

Spoilery: Tím, že neumřel ani jeden z hlavních vůdců, tak mi to opět srazilo nějaké hodnocení k sérii a vlastně tak trochu mi to přidalo na nechuti sledování další série. Jinak jako poslední epizoda velmi dobrá až na tady tohle

Živí mrtví - Cena (2018) (epizoda)

Moje chyba, že jsem od toho čekal víc, přiznávám se.