kellne

YouTuber

homepage

2 body

• 6.6.2017  19:19

Nejvetší blbost co jsem zatím tenhle rok viděl. Banda idiotů na sebe střílí celou dobu. No a o tom je vlastně celý film, občas zazní vtipná hláška, ale jinak je to jen střílení a střílení....nuda.

• 22.6.2016  16:47
    Pátá vlna (2016)

Tento film se mi hodně líbil. Hlavní herečka byla dobře zvolená. Už v Kick-Ass se mi zalíbila. Mimozemšťané infikují mozek člověka a mohou ho ovládat. Film začíná krátkou scénou a poté hlavní postava vypráví svůj příběh a vysvětluje co se to stalo s planetou. Konečný zvrat v přiběhu jsem trošku čekal, ale nakonec jsem byl spokojen. Herecké obsazení si myslím, že je dobré. Kdo má rád sci-fi a herečku z Kick-Ass tak tomu se tento film bude líbit :) Doporučuju !

• 24.3.2016  12:57
    Šéfík internetu (TV pořad) (2016)

Šéfík internetu je součástí pořadu Hrajeme s Alim, teď vlastně už Aliho parťáci. Ondra je známej z Partičky, Karel alias FattyPillow je známej streamer a Aliho už všichni znáte. Neříkám, že je to pecka, ale ty videa co tam ty lidi posílají jsou někdy docela dobrý :D

• 23.6.2015  15:17

Tenhle film mě opravdu překvapil. Když jsem zjistil, že existuje parodie na Rychle a Zběsile tak jsem byl strašně zvědavej jak to udělaj, protože těch dílů už je 7. Nakonec ten film byl výbornej, hodně jsem se zasmál. Nejlepší scéna byla s tím černochem, který parodoval The Rocka.

• 16.10.2014  17:53

Nejlepší komedie za poslední dobu. Rozhodně musíte vidět, pokud ste viděli první díl tak tenhle musíte vidět taky :D

• 16.10.2014  17:52

Pěknej film. Rozhodně doporučuji. Hlavní postavy byly úchvátné. Dějový zvrat byl taky peckový :D Byl jsem na tom v kině a viděl jsem to dokonce ve 3D (super). Musíte vidět :)