Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Hodnocení po 6 dílech: Pro mě seriálové překvapení letošní sezóny. K OUAT jsem přistupoval velmi skepticky, ale seriál si mě získal. Kombinace pohádky a reálného světa funguje velmi dobře a nejede se vždy v zajetých kolejích, pohádky se promíchávají dohromady, apod. Po herecké stránce to není také vůbec špatné (holt mám už od House slabost pro Morrisonku), ale nejlepší je jednoznačně Carlyle, který si obě polohy své role velmi užívá. Ale opět se bojím, jaký bude děj druhé série, která je na spadnutí a která může seriál poslat do kopru. 70%.

Vzpomínky (2011) (seriál)

Hodnocení pilotu: Naprosto tuctová kriminálka, kde má hlavní hrdina (v tomto případě pěkná zrzka, ale ani to nestačí k lepšímu hodnocení) nějakou speciální schopnost a trauma z minulosti, takže přibližně šedesátá variace na to samé. 40%.

Pomsta (2011) (seriál)

Hodnocení pilotu: Zajímavě rozjetá zápletka, ale prostředí americké honorace, samých Kenů a Barbín mě příliš neoslovuje. S vidinou 12 dílů a uzavřené zápletky by to mohl být zajímavý seriál, ale známe americké televize, takže tuny vaty a tuctový vztahovky si nechám ujít. 50%.

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Hodnocení pilotu: Rozhodně nejlepší z letošních novinek, skvělí herci, slušná výprava a velmi zajímavé a aktuální téma. Zatím hodnotím 80%.

Moje nesnesitelná puberťačka (2011) (seriál)

Hodnocení pilotu: Místy vtipné, místy slabé, čekal jsem ale, že to bude horší. Ústřední dvojice matek je bohužel dost nesympatická. 30%.

Poslední chlap (2011) (seriál)

Hodnocení pilotu: Tak novej Kutil Tim není úplně špatnej, jen na můj vkus moc tlačí na pilu a za každou cenu se snaží nacpat všude fóry. Prototypy dcer jsou jako Haley (blbá a hezká) a Alex (malá a přemoudřelá) z Modern Family plus ještě jedna dcera s dítětem. Ale zkusím asi ještě pár dílů, třeba se scénáristi zklidněj. 60%.

Válka Bohů (2011)

Několikátý film z posledních dvou let, co velmi pěkně vypadá, ale jinak je naprosto prázdnej. Před pár lety by stejnej výkon stačil na nadprůměrný hodnocení, ale nyní už je to na hranici ** a ***. Za chvíli už nebudu tak shovívavý, protože pěknej vizuál natočí za ty prachy kdekdo. 50%.

Up All Night (2011) (seriál)

Hodnocení pilotu: Tak nějak jsem čekal, že v sitcomu bude humor. Mýlil jsem se. 30%.

Zajatci předměstí (2011) (seriál)

Hodnocení pilotu: Opravdu povedené! Velice sympatická hlavní hrdinka, vtipní herci a herecky v dalších rolích a předměstí plné stepfordských paniček. Jen se obávám, aby nosné téma (všichni na předměstí jsou hlupáci) bylo dostatečně silné. 80%._____Po osmi dílech ubírám hvězdičku. Škoda. 65%.

Terra Nova (2011) (seriál)

Hodnocení pilotu: První letošní novinka, která mi padla do noty. Je to sice mišmaš všeho možnýho, jak si lze přečíst i v dalších komentářích, ale mě jako fanouška sci-fi a mystery to baví. Alespoň zatím 70%.____Druhý díl byl o třídu horší, uvidíme, co dál.____Po první sérii musím jít o hvězdu dolů, Terra Nova trpí velkou klišoidností a nenápadností scénáristů, škoda. 60%.