Chicago Fire (2012) (seriál)

Hodnocení pilotu: Nejmilejší překvapení z americký seriálový produkce této sezóny, všechno tak jak má, sympatický uvěřitelný postavy (až na ty modelky se sanitkou), solidní look a minimum patosu. Nějaká ta traumata hlavních hrdinů - smrt kolegy, rozchody, nemoci - tu holt musí být, ale po prvním díle se těším i na další. Škoda, že vzhledem ke sledovanosti se z toho asi nevyklube držák typu Pohotovost, ke kterýmu se seriál asi nejvíce blíží. 70%.

Jak prosté (2012) (seriál)

Hodnocení pilotu: Zbytečné, to samé již bylo mnohokrát natočeno a mnohem lépe. 40%.

Prozíravost (2012) (seriál)

Hodnocení pilotu: Snaha o originalitu nulová, ale klasický schéma policajt/ka plus potrhlej poradce tady funguje. Nic víc, nic míň, lepší průměr a Rachael Leigh Cook to pořád sluší. 60%.

Bunheads (2012) (seriál)

Hodnocení pilotu: Amy Sherman-Palladino, Kelly Bishop, kulometný dialogy, stejný humor, stejná hudba a hlavní hrdinka jako by z oka vypadla Lauren Graham, jsou tady Gilmore Girls 2! Asi nemá cenu psát víc, kdo nesnášel Gilmorky, tak se osype i z Bunheads, protože ty jsou určeny především fandům (a co si budeme namlouvat, hlavně fanynkám) Gilmorek. 60%.

Vegas (2012) (seriál)

Hodnocení pilotu: Klasická kriminálka, tentokrát zasazená do Las Vegas šedesátých let. Nenadchne, ale ani neurazí, spíš lepší průměr. 60%.

Revoluce (2012) (seriál)

Hodnocení pilotu: Lost, Heroes, Flashforward, Event, Alcatraz, Touch...A teď Revolution, další sci-fi/mystery seriál, kterejma nás americký televize krmí s železnou pravidelností a doufají, že to budou trháky jako první dva zmiňovaný. Ačkoli možná pilot Revolution vypadá zajímavě, nemám sílu opět se nechávat vodit vodit, sledovat miliony zvratů a nakonec se nic nedovědět. 50%.

Kráska a zvíře (2012) (seriál)

Hodnocení pilotu: Otravné, nudné, nesnesitelné, 40 minut, který už mi bohužel nikdo nevrátí...20%.

Kurz sebeovládání (2012) (seriál)

Hodnocení pilotu: Charlie je mrtev, ať žije Charlie! Sheen ukazuje, že nepatří do starýho železa, jeden ze dvou zábavných sitcomů letošního podzimu. 60%.

Guys with Kids (2012) (seriál)

Hodnocení pilotu: Tady někdo zapomněl, že to má být vtipný...jeden z velkejch přešlapů letošního podzimu. 30%.