Manhattan Love Story (2014) (seriál)

Hodnocení po třech dílech: Velice zábavný rom-com, chemie mezi hlavní dvojicí i jejich voiceovery fungují výborně, ale obávám se, že tu seriál s námi dlouho nebude...70%

Cristela (2014) (seriál)

Hodnocení pilotu: Tlustá nezadaná hispánka a humor těžící vlastně jen z týhle premisy, ale překvapivě ještě koukatelný. 40%.

Od A do Z (2014) (seriál)

Hodnocení pilotu: On ji chce, ona jeho asi taky, ale hned na začátku se dozvíme, že spolu budou randit jen omezenou dobu, což mě samotnýho trochu nalákalo koukat dál. Bude hodně záležet, jestli tahle dvojka (s jejich BFF celkem čtyřka) dokáže utáhnout celej seriál, dám jim asi ještě pár dílů. 60%.

Vítejte ve Švédsku (2014) (seriál)

Hodnocení pilotu: Příjemný sitcom, u kterýho nepraskne bránice, ale zase se člověk nemusí stydět, na co to kouká. Lepší průměr. 50%

Dominion (2014) (seriál)

Hodnocení pilotu: Nemastné, neslaná a plné klišé, až jsem se za tvůrce styděl. 30%

Gotham (2014) (seriál)

Hodnocení pilotu: Takovouhle trapnou limonádu bych čekal od CW a ne FOXu, po prvním dílu nemám chuť sledovat dál, byť Catwoman je roštěnka, ale zatím jsme ji moc neviděli. 40%

Poslední loď (2014) (seriál)

Hodnocení pilotu: Zápletka klišoidní až hanba, herecký výkony těžkej průměr, ale vrtulník s kamenou hezky krouží kolem letadlový lodi a v létě je přece vedro a čas na blbější seriály. Dá se očekávat typ epizod jako u SGU, což mě dost děsí, navíc netuším, co budou s tím dějem chtít udělat, kdyby nedejbože dostali víc než jednu sérii. 50%.

Na hraně zítřka (2014)

Osciluju na hraně 4 a 5 hvězd, poslední půlhodina trochu kazí předchozí pocit, kdy jsem se většinu času tetelil blahem a nenapadlo mě podívat se na hodinky. Závěr je bohužel klišoidní a předvídatelný, ale asi jim to odpustím, hlavně díky Emily Blunt, která je prostě skvělá. A kočka ofc:). 90%

The Bridge (2013) (seriál)

Původní severský seriál neznám, takže nemůžu porovnávat, ale americká verze mě hned chytla a bavila. Všechno už bylo napsáno a já nemám moc co vytknout, jen slabší poslední dva díly. Snad druhá série naváže lépe, než jak první skončila. 90%.

Witches of East End (2013) (seriál)

Hodnocení pilotu: Už dlouho tu nebyl žádnej seriál o čarodějkách, nebo vlkodlacích, nebo upírech...oh, wait, to jsem je jen úspěšně vytěsnil. Další zoufale neoriginální seriál pro náctiletý holčičky, ale ve výsledku o třídu lepší než ostatní Vampire Diaries, Originals a jiný. 30%.