Studio 30 Rock (2006) (seriál)

Díval jsem se na to jen kvůli Tině Fey, ale bylo to strašný, nechápu jak to může mít tak vysoký hodnocení, když Alec Baldwin vypadá jak Steven Segal, taky tak oplácanej a neschopnej něco zahrát.

Univerzální uklízečka (2005)

Takový ten film co si plyne bez problémů až narazí na pár zajímavých vražd, hlavně to přepadnutí lopatou bylo příznačné a žehlička si taky nezadá, ani vás u sledování nepřepadne nuda ale přesto je jasné, že tenhle film smrdí neoriginalitou na hony daleko.. Patrick Šwajš je ale ten největší perversák za poslední dobu, byl fakt skvělej.

Talentovaný pan Ripley (1999)

V druhé pulce filmu je to spíše "Napínavý Mr. Ripley", protože pan Ripley rozehrává takovou hru až z toho srdce bije do rytmu, a na konci už není jasné kolikpak on má tváří, nebo jestli se cítí vůbec jako člověk, naprostý psychopat, ze kterého jde hrůza právě tím, že nevíte co se mu honí hlavou. Filmové dílo hodně težké hodnotit, protože jsem z některých pasáží měl černohumorný dojem, ale zároveň to film popíral.

Moje superbejvalka (2006)

Hodně příjemná záležitost, vtáhlo mě to a zabavilo na celou dobu, pár vtipů se našlo, škoda spoilerování už před začátkem. A jméno G-Girl vypadá hodně lacině, i když nechápu proč nikoho nenapadlo, že její Achillova pata je možná právě "hluboko" v bodu G...jo a Luke Wilson není herec.

Mládí v trapu (2003)

Ohoho, Will Ferrell mi právě potrhal bránici - začátku se nedá ani věřit, nahý Will běhá po městě, ke konci tančí i se stuhou, naprosto neuvěřitelná sranda, Vince Vaughn byl taky perfektní, dialogy jakbysmet, režisérsky to byla rutina, ale to je u takovéhlo typu filmu úplně jedno, a ještě jsem zapomněl na tu "cihlu".

Jak na věc (2002)

Velké překvapení jak Hughovi tahle role sedla - cynický, sobecký, kurvící se - pro takové postavy se snad narodil. Bratři Weitzovi na nic netlačí a film si získá diváka o to jednodušeji. Důraz na dialogy, výborná chemie mezi Grantem a Houltem a hlavně naprosto žádný patos. Skvělé netradiční komediální drama.

Ali (2001)

Will Smith dal do této role celou svou duši, každé ráno v šest běhal šest mílí, trénoval jako o život, od Jasona Bournea jsem neviděl nikoho tak srostlého s postavou, byl naprosto dokonalý. Tolik propíraná Mannova režie - i když se mu nepodařilo vyřešit vše na co ve filmu poukázal tak jediné na čem záleželo se mu povedlo na jedničku, a to osoba a život Muhammada Aliho, vzal to tím správným směrem a úvodní záběry spletené s hudbou jsou pro mě nezapomenutelné, vůbec hudba zde hraje velkou roli a je perfektní.

P.S. Miluji Tě (2007)

Asi jako jeden z mála jsem tam hledal pořádný děj, sice to vtáhne do sebe a dokáže rozzářit, ale byla to strašná nuda, nic zajímavého (kromě polonahé H.S.), aspoň, že tam hrála Hilary, podle mě je to PŘÍRODNĚ nejkrásnější herečka vůbec.

Hitman (2007)

Že by to messier Gens zpíchl přes noc?? Protože tak to opravdu vypadá, podstatné části děje jsou předloženy zrychleně a romantika není u Hitmana na místě (a když už tak ne dětským způsobem), nic nefunguje, nulová atmosféra, nejhorší je vykrádáni Bournea (hanba na ně), 1* je za dobrou akci. Tohle by mělo být povoleno vidět pouze dětem v rozmezí 9-14 let, ale na to je tam zas moc krve, z čehož plyne, že to je skoro na odpad.

Čistá duše (2001)

Myslím, že duše Johna Nashe byla velice věrohodně přenesena na plátno a celá studie jeho "osobnosti" mě ohromila, zásluhy má hlavně Russell Crowe (odzbrojující výkon) a scénaristé, avšak režie mohla být lepší. Vtáhne a nepustí. John Nash (nebo Russell Crowe??) hodný úžasu.