• Rodinný

Prasátko Peppa (2004) (seriál)

Peppa Pig je fantastická. v originálním znění úplně jsem se rozplývala nad jejím roztomilým hláskem.  Miluji jejich smích při kterém se válejí po zemi . Není na světě lepší zábavy, než skákat v kalužích. Peppa je roztomila. 10/10. 🥰💕🐷

Raya a drak (2021)

Krásná animace, krásný příběh. úžasný fantázia film! 10/10 😍

Aquaman (2018)

Aquaman.. Úžasná grafika... Úžasný film... Jason Momoa - Skvelý herec! 💙🧜‍♂️🌊👏🏻

Lilo & Stitch (2002)

Aloha. Lilo a Stitch je jedným z mojich obľúbených filmov. Má roztomilý príbeh, rozkošné postavy a úžasný soundtrack s Elvis Presley. Milujem tento film. Ohana znamená rodina!

Christine (1983)

čo môžem povedať o "Christine" - je to diabol Plymouth Fury, ktorý zvádza 17-ročného vysokoškolského chlapca, aby ju opravil . 17-ročný Arnie sa zamiloval do Christine a zmenil svoje správanie . Nič iné ho nezaujíma, len to auto. Christine zlý ďábel auto zabíja ľudí, chce Arnie iba pre seba a chce, aby nikto sa nedostať do jeho cesty.Tento film je veľmi zábavný a veľký thriller. Má nejaké násilie a vulgarizmy , ale je to naozaj príjemný film s dobrým napätím a trochu humoru.Jeden z mojich najobľúbenejších filmov od Johna Carpentera.Ak máte radi rýchle autá, toto sa vám bude páčiť.

Halloween (1978)

Veľký klasický hororový film a je stále populárny na medzi veľkým množstvom ľudí. Vynikajúce herecké výkony ,desivé scény sú dobre vzhľadom na to;že bol nízky rozpočet. Film vyzerá vynikajúco zvlášt na blu ray. Je Halloweenska noc a Michael Myers sa vráca do Haddonfielda. Michael Myers prenasleduje svoju sestru Laurie Strode (Jamie Lee Curtis) Tento snímok vás udrží v napätí počas celého trvania filmu pretože neviete, čo sa stane. Halloween bude vždy môj obľúbený hororový film. Musíte si pozrieť túto klasiku!

Coco (2017)

Toto je môj obľúbený Disney film z roku 2017. Pribeh je o chlapcovi menom Miguel, ktorý chce byť hudobníkom. Žije v Mexiku a jeho rodina nemá rád hudbu a nedovolia mu hrať alebo počúvať hudbu, pretože jeho pra pradedo bol hudobník a predpokladali, že aj on by opustil svoju rodinu. Keď Miguel zistí, že jeho pra prastarých otec je Ernesto de la Cruz, cestuje do zeme mŕtvych a stretne sa s jeho rodinou na druhej strane a jeho rodina zistí pravdu. Nakoniec zmenia svoj názor a dovolia Migelivi venovať sa muzike. Pri pozeraní tohoto filmu zistíte, čo sa skutočne stalo s Miguelovým pra prastarym otcom a kým vlastne bol. Je to krásny film s množstvom zábavných scén. Je to veľká pocta mexickej kultúry a hovorí o zmysle dňa mŕtvych a ich histórie. Má tiež skvelú hudbu. Coco je dokonalosť. Rozhodne si zaslúžil Oscara za najlepší animovaný film, ktorý je nepochybne a je zďaleka najlepší animovaný film, ktorý bol kedy vytvorený. Vizuály sú úžasné, postavy sú fantastické, príbeh je trochu predvídateľný, ale stále skvelý a úplne má dojal k slzám .Toto je najlepší film, aký som kedy videla!

Sestra (2018)

Ak ste nevideli filmy zo série V zajatí démona , tak ich musíte vidieť predtým, než sa budete pozerať na Mníšku, pretože tento film bude mať väčší zmysel Aj napriek tomu, že tento film sa odohráva pred filmami V zajatí démona. Mníška je o démonickej entite, zlomyseľný duch, samotne zlo a stvárnenie démona monom Valák. Valak bola mníška, ktorá mučila všetky dobré mníšky, ktoré žili v tomto kláštore v Rumunsku. Všetky mníšky boli zabité démonom Valakom okrem jednej mníšky, ktorá si vezme svoj vlastný život. Po tejto udalosti ,kňaz z Vatikánu a sestra, (ktorá sa chystá stať mníškou) boli vyslaný do opátstva svätého Carta v Rumunsku aby vyšetrili tieto udalosti. Veľmi sa mi páčilo, na tomto filme ukážka dobra proti zlu. Vo filme bolo veľa strašidelných scén a niekoľkých násilných a brutálnych momentov, ktoré má nútili vyskočiť z kresla. Veľmi sa mi páčili všetky tie temne scenérie z hradu. Tento film bol lepši , než som očakávala. Všimla som si, že niektorí ľudia , nemajú rad tento film. Pokúste sa nájsť čas na tento film namiesto toho, aby ste hľadali spôsoby, ako mu dať zlú recenziu. celkovo to bol výborný film. Mali by ste ísť pozrieť tento film. Nebudete sklamaní.

Kryštůfek Robin (2018)

Tento film mi pripomína moje detstvo. Veľmi sa to podoba na pôvodny film Winnie the Pooh Disney. Christopher Robin je už dospelý, ktorý zabudol na svoje detstvo. Trávi väčšinu času v práci a nemá čas na svoju rodinu. Ako už dospeli stretne Pooh a znova objavuje svoje detské spomienky. Je to naozaj dojemný film a učí, že rodina a spomienky sú dôležitejšie. Páčil sa mi tento film. Tento snímok je zábavny a úprimny s veľa krásnymi scénami vo filme. Pooh je detský klasický film nie len pre mladého diváka , ale aj dospelých skratka pre celu rodinu. Zobrazuje srdcový odkaz s obsadením roztomilých postáv . Mne sa tento rodinný film veľmi páčil každému vrelo odporúčam.