Teorie tygra (2016)

Ach jo....téměř mne nenapadá, co víc k tomuhle filmu říct. Aneb další typicky český film. Ani ryba, ani rak. Ani komedie, ani drama. Škoda.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Nevim, co s tím všichni mají. Čtu akorát, jak je to nudnej nezajímavej film, a do toho pár slinatlů chválí Wonder Woman. Nenechte se odradit, sice WW není žádnej zázrak, ale zbytek filmu je dobrej, jděte si to užít:-)

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Pro mně naprosto největší překvapení tohoto roku, samozřejmě myšleno positivně. Neměl jsem téměř představu na co vlastně jdu, a byl jsem v kině doslova přikován k sedadlu. A třeba první část s výjezdem do Mexika mě vyrazila dech uplně:-) Jednoznačně doporučuju všema deseti, neváhat a podívat se. A podotýkám, že to co platí u většiny filmů, tedy to že kino je naprosto jiný zážitek než sebelepší domácí kino, o počítači raději ani nebudu mluvit, tady platí stoprocentně. Prostě je škoda na takovýto film čumět doma, přijdete o strašně moc.

300: Vzestup říše (2014)

Nuda, bohužel. Moc se mluví, vlastně skoro jen se mluví, což není nutně špatně, ale prostě hrdinům tohoto dílka člověk věty jež vypouští z úst prostě nevěří. Tři hvězdy za ztvárnění, opět úžasné, ale děj a spád prvím 300 nesahá ani po kotníky.

Big Hit (1998)

Už jsem viděl několikrát a pokaždé mě to pobaví. Je to víc vtipný než akční, ale oboje je bráno s obrovskou nadsázkou a právě tenhle vytahuje film výrazně nad průměr. A Mark Wahlberg je vždycky skvělej:-)

Zelená zóna (2010)

Matt podle mne roste film od filmu, a tady se mu zase daří. A něco k filmu - na to, že to není "akčňák" a je to i trochu politické drama je to natočené jako jedna velká akce. Zní to zvláštně ale je to tak. Film prostě nenudí v žádné své části, což je věc málo vídaná poslední dobou. Takže teď doufám ještě víc že bude Bourne 4!

Nejlepší z Brooklynu (2009)

Film, u kterého jsem si šel s klidným svědomím ven z kina zapálit, a o nic jsem nepřišel. Docela povedené finále, kde se osudy "hrdinů" alespoň místně protnou, ale na tak dlouhý film je to poněkud dost málo.

Cesta (2009)

Opět použiji svůj pohled na hodnocení filmu a to jest jestli je film zábavný, jestli pobaví. Tenhle film bohužel hlavně nudí, jelikož se celou dobu děje v podstatě to stejné. Ok, je to dostatečně depresivní, morbidní, místy snad i děsivé ale jinak nic. Smysl je nejasný, konec nemístný.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Příjemná letní (podle času, nikoliv počasí:-) oddchovka, která si na nic víc nehraje. Rachlá jízda od začátku do konce, která moc nedrhne. Jen některé triky mě nesedly, ale je to zábava, a to je důležité.