Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
7 fanoušků
/ 7 bodů
Krami
Michal Kramář
Svitavy, Pardubický kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Dobrodružný
Krimi
film
seriál
pořad
TV film
koncert
USA
Česko
Československo
Velká Británie
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Návrat do budoucnosti II
(1989)
Návrat do budoucnosti III
(1990)
Návrat do budoucnosti
(1985)
Titanic
(1997)
Sám doma 2: Ztracen v New Yorku
(1992)
Cesta do pravěku
(1955)
Sám doma
(1990)
Rocky IV
(1985)
Godzilla
(1998)
Hledá se Nemo
(2003)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
7 bodů
Fanklub
(7)
vaclavnovak
tomsV
Lasoun
Popomy
PepiQ
Burvik
dandydan