Stonewall (2015) odpad!

Omlouvám se všem sluníčkářům a liberálům, ale tohle jsem musel po dvaceti minutách vypnout, abych se nepoblil.

Stopa do minulosti (2018)

Tentokrát bych asi neviděl problém v Millerovi, ale v dementním scénáři. Krom toho, že je předvídatelný, tak je celý hodně slabý a závěr pak vyloženě dementní. Akce nebyla zas tak hrozná a Sly se před kamerou moc neohřál. Za to příšerný Modine je tam skoro furt. Ten člověk je nesympatický a k tomu neumí hrát.

Stopa Růžového pantera (1982)

Posmrtný panter. Chápu, že se Edwardsovi nechtělo vyhodit natočený materiál, protože je fakt dobrý, ale udělat z inspektora zmizelého, použít retrospektivu a dokonce scény použité v předchozích filmech je smutné. Na druhou stranu je to pěkný vzpomínkový film.

Stopař (2007)

Sean Bean mi místo Rutgera Hauera celkem sedí,tedy dobrá volba. Bohužel co se týče většiny ostatního, tak už to tak dobrá volba nebyla. Hlavní hrdina je posazen do vedlejší role a jeho místo zaujala sice moc pěkná, ale jinak nic víc slečna Sophie. Dokonce i Sean Bean měl méně prostoru než před 21 lety jeho předchůdce. Nový stopař je sice drsnější než prvotina, ale přišel mi již méně zajímavý, což není v rozporu s tím,že je celkem slušně natočený. Je to taková nevýhra.

Stopař (1986)

Máma mi říkala,abych nebral stopaře.Hauer je vynikající psychopat,problém je v tom,že jakmile zmizí z dohledu,tak film přestává být zajímavým.

Stopaři (1956)

Co na tomhle westernu všichni vidí? Není to nic extra a je to spíš horší než lepší.

Stopaři smrti (1973)

Upřímně mi Harris do westernu moc nepasuje, ale jeho irskej šerif je správně drsnej. Trochu mě překvapil konec filmu, který jsem opravdu nečekal.

Stopy spravedlnosti (2017)

Začátek poněkud pomalejší, ale zbytek velice slušný. Klobouk dolu před Jackie Chanem. V jeho letech se umí dost slušně ohánět a stále se nenechá zaskakovat. Příjemné bylo i to, že Chanova role nebyla komediální, ale naprosto vážná.

Strach (1963)

Od sraženého chodce po špionážní spiknutí. Slušná krimi. Hrušínský s Brzobohatým jsou fajn a zápletka se rozmotává pomalu, takže závěr příjemně překvapí.