Sedmý hřích (2001)

Tak výborné obsazení ani toto nezachránilo. Jako divadelní hru bych si na to zašel. Dialogy by tam působily skvěle. Jako film to doufám už nikdy víckrát neuvidím. Příběh byl docela zajímavý a jak se říká - láska je slepá.

Gosford Park (2001)

Nějak nevím jak popsat pocit, který jsem u tohohle filmu měl. Na jednu stranu to bylo hodně zajímavé, ale na druhou stranu jsem se u toho nudil. Třeba vražda tam byla pro mě naprosto nezajímavá. Celkově způsob, jakým byl podaný život na takovém panství, jak už snobských hostů, tak i jejich sluhů. Konec mě zaujal v tom, že nedal přímo najevo vraha. Jen poukázal jako možnost, ale spíš objasnil jinou myšlenku než hledání vraha, a to nalezení syna.

Showtime (2002)

Průměrná americká komedie. Pár hvězd do obsazení ale nezajistí, že udělají velký převrat s hloupoučkým scénářem. Rozhodně mu ale pomohli k lepšímu výsledku. Natáčení filmu během akce je zajímavé. Ale příběh záporáka tam naprosto zaostává a v celém filmu je tak 5 min. Eddie Murphy je samozřejmě skvělý vtipálek. To vím, i když tady z něho dělají hlupáka.

Lásce na stopě (2001)

Co takhle nechat všechno na osudu? Stane se to, že nakonec stejně svede 2 osoby dohromady a akorát tu bude pár zlomených srdcí. Tím mám namysli např. partnery hlavních postav. V tomhle mi to vadilo. Jinak poměrně zajímavé. Plus 1* za tu střelenou kamarádku.

Riskni to s Polly (2004)

Zábavná americká romantická komedie s výborným hereckým obsazením. Nenudil jsem se a ani ty fekální vtípky mi tam nevadili. Já jsem se bavil a to bylo cílem filmu, takže jsem byl spokojený.

Návnada (2004)

Horor?? Kdy? Nevšimnul jsem si. Spíše je to podprůměrná teen komedie, kde jsou sexy blondýnky ze země x a místo pupíku mají výstup.. ehm.. čeho? Chapadel. Jo, tak tohle moc nezapůsobilo. A ptáte se za co tedy 2 hvězdičky? No i když jsem ten konec tak nějak předvídal, tak bych ho i tak do tohoto filmu nepředvídal a on tam byl.

Na křídlech vážky (2002)

Kevin Costner je skvělý herec a tento příběh je velmi zajímavý. Není to obyčejné mysteriózní drama. Tajemná znamení mají jenom jediný účel. Připoutat pozornost hl. postavy na smrt jeho manželky. Do konce filmu jsem trochu věřil, že by to jeho manželka mohla přežít, ale to je strašně jednoduché. To co našel u domorodého kmene za překvapení bylo tisíckrát lepší. Skvělý konec.

Sex a Lucía (2001)

Tak tady vidíme, že Francouzi se opravdu ničeho nebojí. Milování a láska lidí s ostatními lidmi je velmi zajímavá a to prostředí! Skvělé. Fotogenetika nádherných mladých lidí mi doslova vyrazila dech.

Taková zvláštní rodinka (2001)

Herecké obsazení bylo skvělé. A poměrně zajímavý byl i příběh, párkrát jsem se i zasmál. Ty zvláštnosti tam dost vynikali a mě se líbili, ale mohlo to být i lepší.

Malý svědek (2001)

Ať už je příběh hloupý sebevíc, tak film se mi dost líbil. John Travolta mě tu docela překvapil, ale i tak se mi v roli hodně líbil. Vinceho Vaughna jsem poprvé viděl jako záporáka a ani se nedivím, protože mu to moc nesedí. I tak to bylo efektivní a Matt O'Leary byl skvělý.