Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Jediná naozaj dobrá poviedka je tá s Evou, inak to zbytočné rozvíjanie príbehov jednotky nemá absolútny zmysel. Radšej mohli sfilmovať úplne nové príbehy s novými postavami. Marv je dobrý, ale načo je ho v poslednom príbehu, keď by tam vôbec nemal byť? Len to dehonestuje temný záver pôvodného filmu.

Štvanec (2013)

Námet mi znel celkom nudne, ale asi najmä kvôli príjemnej stopáži som sa fakt nenudil a film ma dosť zaujal. Paulovi tie autá proste prischli a dôjde aj na naháňačku, nie divokú ako F&F, ale myslím, že celkom slušne natočenú.

Rosemary má děťátko (1968)

Neviem ako ostatných, ale mňa tá hlúpa hus celý čas štvala. A nehovoriac o tých susedoch, ja by som im už nikdy neotvoril dvere. A tiež je to dosť dlhé a scény sa prakticky opakujú.

S ledovým klidem (2012)

Po pár minútach som sa v deji stratil a po neskoršej rezignácií, som sa celkom už bavil. Tým slovom nechcem naznačiť, že na tom filme bolo niečo dobré, ale dopozeral som to...

Herkules: Zrození legendy (2014)

Jedna z najstupídnejších zápletok vôbec - kráľovná sa chce zbaviť svojho manžela, kráľa. Vypočuje ju Héra, ktorá v jej záujme ju nechá osemeniť svojím mužom Diom. Čáry máry a o 30 rokov, keď už je po smrti, jej syn, ktorého uznal aj ten jej strašný manžel pôjde vykonať pomstu. Že spoiler? Tí, čo to nečakajú aj tak to nedočítajú až sem. A ešte spomeniem tú krásnu romantiku na začiatku. Žena sa ospravedlňuje princovi, že bohužial mu nemôže dať lepší šperk než je praclík na snúrke. Človek aby ju poľutoval, kým v druhej scéne nezistí, že je to princezná. Ach tá kríza! :-D

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Tieto alternatívne svety sú veľmi dobré v tom, že zomrieť môže naozaj hocikto a neskôr sa zase objaviť v pokračovaní. Preto asi už neuvidíme komix, ktorý by mal depresívnejšiu atmosféru. Zo začiatku mi dosť vadilo očividné protežovanie Jennifer Lawrence, ako najväčšej hviezde filmu, ale potom to vyrovnal Fassbender a bolo to celkom fajn. Akurát mi vôbec nedáva zmysel tá naväznosť na jednotku, mal by som plno otázok do pléna, ale to by som spoileroval, takže film dobrý, ale nie lepší než pôvodná trilógia. Tá mala lepšiu akciu a rozvinutejšiu psychológiu vedľajších postáv. Tu je väčšina iba na prihrávanie Magnetovi a Mystique.

Top Gear: Botswanský speciál (2007) (pořad)

Dám 4, ale možno najvtipnejšia časť od nich. Sú takí zohraní, že ak sú takí dobrí kamaráti aj v súkromí, tak klobúk dolu.

Pictured (2014)

Ten chlapík má talent! Len som zvedavý, čo dokáže s celovečerným filmom.

Nakonec zemře (2010) (amatérský film)

Ešteže mi koniec prezradil názov filmu :D Rozmýšľam, či to nebol iba výsmech tvorcov, ktorí budujú atmosféru na maximum, aby potom dokázali, že aj s málom sa dá vydesiť.

The Little Witch (2013)

Roztomilá scénka otecka s dcérkou a potom mrazivá pointa, že aj bez masiek dokáže vydesiť. No skúste sa po tomto pozrieť pod posteľ :-D