Gran Turismo (2023)

Žila, byla, zase jedna rasově vyvážená rodinka. Matka bílá od mouky u plotny, fotr černý čutálista. I rozhodnul se neposlušný hnědou řízlý synek, že nechce celý život běhat za tím kulatým nesmyslem a nechat neúspěšného tatu, aby se na něm realizoval.

The Last of Us - Když se ztratíš v temnotě (2023) (epizoda) odpad!

Že: Seriál The Last of Us je prý mistrovské dílo To mě pobavilo. Ztráta času, jenom tisíckrát recyklovaná nuda. Zamyslete se nad těma projebanýma hodinama prosezených u zbytečných seriálů.

Ambulance (2022) odpad!

Ten film je na žalobu. Sranec s otřesným scénářem a ještě horší kamerou. Propůjčím si jednu větu pod kterou bych se klidně podepsal, autor Warhorr: Bay jde dolů, klesá a klesá a já jen čekám, kdy padne na úplné dno. Solverino: Na takových filmech by mělo být nějaký speciální logo, že jsou určený pro IQ pod 80. Na to už mám slabý prášky... doporučuji všem epileptikům!

Athena (2022) odpad!

Pohádka o povedené integraci v odporné zavšivené Francii. Opravdu nejtupější scéna je jak tam asi 10 špinavců s rachejtlema drží skupinku asi stovky policajtů.

Gangy z Birminghamu - Série 6 (2022) (série)

Totálně doprasená poslední serie. Nechápu po konci 5 serie, když každý ve finální serii čekal boj proti fašistům.

Monstrum (2022) (seriál)

Slušnej nářez pro silné žaludky. Oceňuji velkou část seriálu věnovanou obětem.