Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Sračky, sračky, sračky, a hele něco co mě opravdu zajímá - více na tn.cz. "Píča, píča, píča, kunda, hovno, čůrák, chleba namazanej syflem, chleba namazanej hovnem, kunda, píča, píča."

Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (2007) (pořad)

Gordonův postup je v každém díle stejný. Vyčistit kuchyň, změnit vzhled restaurace, nakoupit čerstvé potraviny a vyhodit mražené, zjednodušit jídelníček, neexperimentovat a sem tam taky vyjít do ulic za lidmi dát o sobě vědět.I přesto se paní po padesáti dílech zeptá proč její restaurace neprosperuje. Je vůbec možný aby si někdo do své restaurace pozval někoho jako je Gordon Ramsay a potom kroutil očima na každou radu, kterou mu poskytne? Angláni jsou v tomhle směru ultra vylízaní.

Robinsonův ostrov II (2018) (pořad)

Už jsem konečně pochopil jak se na to mám dívat, prostě počkáš na posledních 10 minut ve kterých se stane vše podstatné. Nuda. V kdo přežije každý díl někdo vypadne, tady si na vyhození člověka počkáte 4 díly abyste pak sledovali jak se zase nějakej čůrák vrátí do hry. První série měla přes 30 dílů, u téhle to odhaduji rovnou na 40.

Divošky (2013) (pořad) odpad!

Zoufalá snaha udělat z každé věty veleúspěšný vtip v podání imbecilního ichtyla Tomáše Krause. Nic nenaděláš, k debilnímu pořadu musí být přiřazen debilní moderátor. Na tento pořad byl ovšem vybrán obzvláště vypečenej krypl. Nikdy bych nevěřil, že mě dokáže nasrat to, že někdo v televizi mluví. Jeho vyjadřovací schopnosti jsou jako titanovej chleba zapečenej v kundě - prostě to vůbec nedává smysl.

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Neznám lepšího jména pro dobrodruha než Chláďa. :D každopádně jsem čekal sračku ale film je vskutku pecka.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Celkovy film parada ale uvital bych mene zvratu. Alespon jednou bych si chtel myslet, ze neco nejak je aniz by se to behem dalsich 12 sekund zmenilo. Az na to velka spokojenost.

Pustina (2016) (seriál)

Čekal jsem od toho víc. Někoho možná rajcuje pomalá předehra ale já jsem spíš na pořádný hardcore piss fetish doublecheeseburger porno. Asi by se to všechno dalo narvat do jednoho celovečerního filmu a netahat to do 8 dílů po 1 hodině. Rozuzlení sice nečekané ale zároveň nepřekvapující. V dnešní době už stejně nikdo nepodezírá ty co se zdají býti vrahy ale ty, kteří se celou dobu projevují přesně opačně.

Tři bratři (2014)

1 hvězda za nejhnusnějšího vlka na celý planetě. Definitivně nejhorší pohádka co jsem kdy viděl. S českými filmy na dobro končím... :D

Sebevražedný oddíl (2016)

Výborný obsazení hlavních postav a stejně tak i výborně zahraný. Co se týče děje je dost podprůměrný a nudný.