r3musko

Marek Vozárik

okres Žilina

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 27.4.2019  23:26

Dobré ale dlhé. Jediný film, kde som zatiaľ bol ochotný akceptovať prehnanú stopáž bol Titanic. Tu by som si to kľudne vedel predstaviť o hodinu kratšie, s tým, že záverečnú bitku by som nechal celú. Veď tam bola iba jedna taká poriadná! Inak pekné zakončenie celej ságy.

• 25.4.2019  20:36

Dokonalé! Pre filmového fanúšika povinnosť.

• 20.4.2019  22:54

Príbeh Romea a Julie na tisíci spôsob. Hra na city nefunguje a okrem toho sa tam za tie 2 hodiny nič zaujímavé nedeje. Nie je to vyložene zlý film, ale vzhľadom na to, že je v červených číslach na csfd som čakal viac.

• 17.4.2019  18:36

Pohodová komédia, ideálna na sobotné popoludnie.

• 15.4.2019  20:24

Zaspal som pri tom, ale podľa priateľky to bolo dobré.

• 10.4.2019  18:26

Efektné, ale veľmi zdĺhavé.

• 8.4.2019  11:08

Najviac ma bavil crossover s Disney postavičkami. Pozitívne hodnotím aj odkazy na internetový svet.

• 31.3.2019  21:18
    Modrá laguna: Procitnutí (TV film) (2012)

Toto už nie je film pre mňa, ale verim, že cieľovú skupinu 10-15 to môže osloviť. Každopádne s pôvodnoi modrou lagúnou to nemá veľa spoločné.

• 27.3.2019  21:28
    Aquaman (2018)

Zvláštny mix Power Rangers a Strážcov galaxie. Pre mňa až príliš uletené, ale efekty boli pekné.

• 24.3.2019  19:52
    Bumblebee (2018)

Skoro tak dobré ako Transformers 1. Týmto smerom sa to malo uberať

• 17.3.2019  17:27
    Room (2015)

Ťažký film. Na pozeranie aj hodnotenie. Dej sa neuberá smerom a tempom akoby som očakával, ale to nie je na škodu, práve naopak. Škoda, že som najskôr nečítal knihu.

• 15.3.2019  21:12

Chápem prečo tento film dostal Oskara. Dotýka sa citlivej americkej témy o černochoch. Američania si navozili otrokov z Afriky a potom s nimi nevedeli vyjsť. Pomaly sa tá situácia utriasla a teraz sme svedkom toho, že už mali aj černošského prezidenta. Nás sa to netýka, ale aj tak je zaujímavé tento film sledovať. Okrem citlivej témy je totiž pútavo natočený. Postavy sa vyvíjajú a dostávajú nový rozmer. Film funguje ako celok, ale jeho krása je v detailoch.

• 10.3.2019  11:50

Toto by dosť dobre fungovalo ako miniséria od netflixu. 6x40 epizód, tak akurát. Ani by to nebolo treba zvlášť upravovať, dej je rozdelený dobre. Niektoré postavy by dostali viac priestoru a to by seriálu len pomohlo. V tomto prípade to je film a preto to hodnotím ako film. Dlhé a nie tak zaujímavé, ako by človek čakal.

• 8.3.2019  22:46
    Rocky (1976)

4* za film, 1* za Eye of the Tiger

• 9.2.2019  22:23

Tento film som videl asi mesiac po “Searching” a radšej sa vyhnem priamemu porovnaniu, lebo by to hodnotenie muselo byť ešte horšie. V tomto filme nefunguje dramaturgická ani technologická stránka a vo výsledku je to priemerný filmový zážitok.

• 3.2.2019  22:27

Film balansuje v dvoch rovinách. Jedna je osobná - dramatická, ktorá rozpráva príbeh hlavných postáv. Druhá je faktická - dokumentárna, kde je priam majstrovsky spracované lietanie do vesmíru a divák ma pocit, akoby v rakete sedel spolu s nimi. Aby film fungoval ako celok, sú dôležité obe dejové línie, ale ak by som si mal vybrať ja, skrátil by som osobnú líniu na úkor stopáže. Vtedy by to bolo dokonalé.

• 26.1.2019  21:56

To čo je za film?! Sledujeme príbeh “rockovej hviezdy”, ktorá je v osobnom živote morálna troska. A ide to s ním od 10 k 5. Už keď príbeh začína je na tom biedne a len sa to zhoršuje. Aké inšpirujúce. Nevidím, ako hlavný hrdina dosiahol úspech, čím všetkým si prešiel, takže s ním nedokážem súcitiť, ani ho obdivovať. V podstate od polovice filmu som čakal, kedy sa konečne predávkuje a bude koniec. Veľké sklamanie.

• 12.1.2019  22:07
    Pátrání (2018)

Tento film, to je majstrovské dielo. Zaujal ma natoľko, že som sa rozhodol napísať dlhšiu recenziu, namiesto mojich obvyklých 2 viet. Na film som sa pozeral dvomi pohľadmi. Ako ITčkár a fanúšik technológií som bol unesený z technickej stránky. Vo filme sú spomenuté všetky moderné webové stránky facebook, google, twiter, youtube a mnoho ďalších. Čo je ale úžasné, že si dali záležať na detailoch. Čas na PC korešponduje so skutočným časom, predtým navštívené odkazy sú uložené v histórií. Aby ste mi rozumeli, film sa odohráva z pohľadu z vnútra PC. A práve tu je ten háčik. Môj druhý pohľad je pohľad fanúšika filmu. Film mal určité pasáže, kedy by som ocenil, keby sa kamera presunula do priestoru a zachytila dej "filmovým pohľadom". Aj tu nájdem pozitívum, tvorcovia sa vynašli a dokázali vyrozprávať príbeh v obmedzených podmienkach. Nakoniec sa dostávam k príbehu. K tomu nemám pripomienku, dej ubieha rýchlo a divák celý čas netuší kam to smeruje. Snáď až ten záver nemusí "sadnúť" každému, ale nebudem spojlerovať.

• 7.1.2019  20:10

85%. Dobrý námet aj dobre spracovaný.

• 6.1.2019  21:29

Všetko, čo má Špiónsky film mať: akcia, intrigy, zaujímavé lokality, aj niečo navyše (humor). Obe hlavné herečky hrajú dobre, majú talent na humorné scény, ale chémia medzi nimi nefunguje. To je jediná chybička krásy na inak prekvapivo dobrom filme. Aj keď to tak podľa aktuálnych hodnotení nevyzerá.

• 5.1.2019  22:43

Neviem presbe kde vznikla chyba, ale tipoval by som to na slabý scenár.

• 4.1.2019  20:08

Zvláštny koniec na hororový seriál, ale beriem to. Ďalšia séria nemusí byť a bol by som radšej, keby ani nebola.

• 3.1.2019  20:33

Postavi začínajú konať a už to nie je také tamojmné a mystické ako doteraz.

• 2.1.2019  20:49

V každom diely je skrytý duch. Prečo ich vždy nájdem až po dopozeraní dielu na screenoch v diskusiách?

• 2.1.2019  18:43

Scéna na jeden záber travala 17 minút! Klobúk dole, výborne zahraté.

• 1.1.2019  20:55

Jedna epizóda = príbeh jednej postavy. Táto časť má trochu pomalšie tempo, ale zachránil to koniec. Zatiaľ môže byť, uvidíme, čo príde ďalej.

• 1.1.2019  18:29

Seriál ukazuje, že dokáže fungovať aj v dramatickej rovine. Navyše ten jeden kontrétny strašidelný moment s pánom v klobúku bol efektný. Videl som už dosť hororov, ale toto ma dostalo.

• 1.1.2019  14:03

Už je to lepšie. Začína to do seba zapadať a dej dáva zmysel.

• 1.1.2019  14:02

Chaotické a neprehľadné, ale dám tomu šancu.

• 30.12.2018  12:39

Ťažko uveriť, že režisér, ktorý natočil Sám doma a Harry Potter 1, 2 natočil aj túto hlúposť. Nefunguje to ani ako komédia - vtipy sú infantilné a nefunguje tam ani romantika. Veď hlavný hrdina, ktorý hrá stredoškoláka, vyzerá na 30! Neviem povedať, či je to chyba castingu, alebo scenára, ale radšej budem dúfať sa len sekol vo výbere.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11