dopitak

dopitak

Pavel Růžička

okres Brno

51 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 10.6.2009
  Jerry Desmonde
  (herec)

  Jerry Desmonde, pravým jménem James Robert Sadler, se 20. července roku 1908 narodil a velkou část dětství strávil v Middlesbrough, v Anglii. V deseti letech město se svými rodiči opustil a stal se členem Sadler Elsie Four nebo také The Four Sadlers, rodinné kabaretní skupiny vystupující po divadlech mnoha britských měst.… (více)

  • 8.6.2009
  Edward Chapman
  (herec)

  Britský herec Edward Chapman se narodil 13. října 1901 v Harrogate, hrabství Yorkshire. Poprvé stál na jevišti divadla v Nottinghamu v Maurierově hře TRILBY, psal se červen 1924. O čtrnáct měsíců později už debutoval v Londýně postavou Septimuse Tudora ve hře THE FARMER´S WIFE (němou filmovou adaptaci této hry natočil Alfred… (více)

  • 1.6.2009
  Norman Wisdom
  (herec)

  Nejslavnější poválečný komik Británie. Šílenec, který si ve svých filmech dělá legraci především z vlastní nešikovnosti. Ale také skvělý herec, zpěvák, hudebník a dokonce i tanečník, který kromě své rodné země dokázal pořádně „zabodovat“ i za někdejší Železnou oponou.

  Jen 157 centimetrů vysoký Norman Wisdom je rodákem z… (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace