Noc žraloka 3D (2011)

Tyhle rádoby zvířecí nestvůry,vyvradovačky,ať už je to chobotnice,dinosaurus nebo snad i včela či mravenec,to vážně nemusim,ale tohle bylo dobrý béčko o žralokovi.Vesměs to stejný kdo viděl Piraně,tak tady uvidí to stejný s jiným playmate,tedy kromě nahotinek.Mě to dokonce i chvilku bavilo a ten výskok žraloka ten byl výborný.Hlavně na to nesmí koukat lidi typu"Tak synu teďka vypadni,dej mi tam Animal Planet,budou tam dávaj zátoku o žralocích" Typická teen vyvražďovačka,bez nějakých velkých efektů na obětech,což některé zamrzí,protože vražd není až tolik a jsou víceméně stejný,kromě toho odpíchnutýho axela.PS:Ten pes jak vyskočil na tu loď,to jsem neviděl taky v žádným filmu:D 60%

Noční jízda (2011)

Musim být krutý,až nechci,přitom v tom hraje Maria Bello.moje oblíbená herečka,ale když si vybere tuhle totální blbost,kde je to na pomezí béčka s céčkem a nezajímá mě,že neměli prachy na film,tak ho nedělám přeci:)Film je nudnej jak telenovela při 1000 dílu,totálně mimo mísu,kde doopravdy byla cnost,to dodívat.Ono koukat pořád na film,kde se sedí na prdeli a jezdí se v káře je doopravdy pro silný motyky.Až uvidíte,že hoří auto,ona se hřeje v kufru a použije zbraň,jsem si říkal,tak tohle je moc.Kdyby jsi to hrálo fakt na easy styl a nesnažilo se být něco víc,když na to pan John Bonito a jeho banda neměli,tak se nesnažim něco dělat,přitom námět nebyl špatný a i realistický,ale takový neřesti.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Tak jsem se rozhodnul udělat hodnocení po třetí sérii,která teďka skončila.Když budu hodnotit průřez tří sezon,tak bohužel ta třetí ztrácela tempo a nebylo tím,že tam nebyl Nathan,který seriál táhnul,ale přišla mi neschopnost scenáristů něco vymyslel s příběhem z druhý sezony.Sázeli tam nacisty,zombiky a všechno okolo toho,pak si vybrali na paškál pár postav jaký tedy jsou když mají zase jiný schopnosti,ale nevyužito a nudně podáno.Uvidíme co čtvrtá a doufám,že se více bude držet osy příběhu,kterou nastaloli a ne si vybírat schéma a nějak ho tam vnutíme ono to nějak dopadne.80%

Dům snů (2011)

Silný kafe,to ani náhodou.To si takhle Will koupí dům a žije krásný život,až to začne být všem divný a lidi na něj koukaj jak z jara,ikdyž film se odehrává v zimě:D a zjišťuje , kde je pravda.Do týhle doby to bylo super a vcelku zajímavý thiller.Jakmile zjistíme co,jak ,proč ,kde .....se dostane na řadu mysteriozní část a jde celý film vyloženě do háje s celou svoji partou.Hrozná škoda,protože tohle trochu jinak natočit a změnit různý konexe by bylo super.Takhle film zachraňuje zase jenom herecký obsazení a to je vždycky špatně,na konci přijde rozuzlení,ale proč to mělo být tak,to si nejspíš musíme přečíst v blesku.

Kůže, kterou nosím (2011)

Fantastico.Můj snad první film od Almodóvara a hnedka takový smeč.Tohle mě bavilo neskutečně,jakmile jsem si říkal,že se najednou nic neděje,hnedka se to posunulo dál a stopáž, že byla lechce pod dvě hodiny vůbec nevadila.Vynikající námět a scenář a k tomu parádní herecký výkony včele s Banderasem.Film,který uměl používat flashbacky a stavěl na nich kvůli odkrytí scenáři tady byly taky parádní.Jenom Spoiler! Jak Banderes věděl ,kdo jí znásilnil mi je doteď záhadou,když ho viděl jenom na motorce a ikdyby koukal na něj předtim v tom sídle,tak jak věděl kde pracuje?Stačil lepší záběr a byl jsem spokojen:)

Nákaza (2011)

Těžko soudit nebo psát rozsáhlé eseje na toto téma,kdy celkově vzato filmek uspokojil většinu z nás a někdo čekal více emocí,napětí a někdo zas tělesnou stránku věcí,problémů a více ze života.Soderbergh podle mě natočil čistokrevný dokument a né film! Detailně jak to všechno vypadá,co se děje v zákulisí a vzal pár světových destinací,ale všude to bylo stejnak jedno.Fakt to bylo jiné,emoce žádné.Damonovi zemře manželka a on jakoby se nic vlastně nestalo,je epidemie a to teprve v začátcích,ale jemu je to putna(chci tím říct,režisér se nedrží stylu,kdy rodina je napokraji a s ním soucítíme,aby to tedy bylo v žánru drama) a nebudu psát dál,to už by byl závěrečný spoiler,kde tedy aspoň člověk se dozví proč jsme tedy na ten film koukali.Film řekne to,co každej ví,hlavně si pořád neústale mít ruce,protože to ostatní stejnak už z nás nikdo neovliní,pokuď nejsem dostatečně imunní.70%

Tichý dům (2010)

Co k tomu vůbec říct,je otázkou 79minut,kdy nás holka provází chatkou ve tmě a baterkou a kdy jsem si připadal pomalu jak v Silent Hillu,že jsem někde doma a čekám co na mě vyleze.No ono na člověka vyloženě vyleze po chvilce spánek doma na pohovce,protože někdy více je doopravdy na škodu.Atmosféra se drží poctivě,hlavní představitelka super,hudba mírně deprimující,ale chtělo to odvážnější tóny,protože tady měla hrát hudba velkou úlohu a nestalo se.Kamera super,rozuzlení jsem nechápal,pak si řikám duchařina fajn,ale nějak jsem si to nedal do souvislosti,což moje chyba.Kdo chce zrekonstruovat chatku ve tmě,přímo pro něj,kdo čeká ráno na odběr krve,nic pro něj.50%

Den zrady (2011)

Takže další politika made in USA.Jak jsem na to postupně koukal,tak takováhle problematika podobného zrnka už jsem viděl v seriálu The Wire,samozřejmě tam to bylo excelentně podaný,ale zase více do hloubky a tady by to spíše nudilo.Musim říct hnedka,že jsem se bavil a v jedný scéně úplně nedýchal,jak z ničeho nic díky dobrýmu střihu,byl člověk napnutý jak špagát jak to tedy dopadne v ten moment.Když čtu,kdo ty role odmítnul,tak snad díky bohu,protože výběr herců famozní.Vývoj šel směrem kupředu a ten chtíč stát se něčím,dosáhnout mety prostě vynikající.Scenář neřikám,že byl bůhví co,ona když je tam zas láska,tak je to vždycky kvůli tomu,aby se natáhnul balast o hodinu film.Nejhorší na tom je,že víceméně víte jak to dopadne,ikdyž závěrečná scéna mohla taky navnadit :)

Nezvratný osud 5 (2011)

Takže další pán na holení,trochu evokuje,jako "Bylo nás pět".Tenhle film,jak hodně lidí psalo,je dobrý na oči,ale ve 3D v kině.Doma u topení,to hřeje na srdci,ale,že bych vyšel do ulic a někoho sejmul,že si strávim další dny ve stereotypu nevim nevim.Emma Bell v dalším zabijáku,kdy už to táhla ve filmu Frozen,tady stejnak byla do počtu a o ostatních snad radši ani nemluvim,ale tady nejde o herectví,ale o pořádně propracovný špíz,jak někohonabodnout,spálit,rozříznout,nakrájet......Triky bez 3D skončili dost vzapomění,krev vypadala nepřirozně,ale viděl jsem jí už v Pirani3D,nejspíš jediný efekt,který na brýle zabírá:DNápady byly už lepší a proto tenhle filmek,nebyl tak špatný,byl dobrý,ne lepší:) 60%

Tekken: Blood Vengeance (2011)

Osobně jsem skončil s Tekkenem 3 na PSX a dál už nevim,ale ono člověk jak tak kouká,pořád o nic nepřichází v ději.Celkově engine pěkný,všechno v normálu,ale co mě vážně chybělo,více soubojů,více známých postav,ikdyž jsem to bral jako film,kde nemůžou hrát všichni hlavní roli,příběh šel,konec byl fámozní a japonsky nepřemožitelný.Alisa mě tam štvala hrozně moc,to mohli vyměnit postavu,ale aby to více cool,že je vlastně nesmrtelná,tak tam nejspíš zapadla jako prdel jako na hrnec.Anime kuzlátkou se vytratilo brzo,zbytečně dlouhý dialogy,kde to začlo až nudit.Ještě,že tedy postavy měli svoje chvaty:D 50%