Elitní zabijáci (2011)

Naprostá spokojenost to musim zaklepat.Jízda jak se patří,kde tempo jede celou skoro dvouhodinku pěkně svižně.Příběh trochu ztratil glanc ke konci,protože jsem nechápal to poslání,kdy právě film hledal notu co to vlastně má být přesně za kopii a ten konec vyhořel tak trochu do prázdna, což byla škoda.Herecky jako vždy suprový,potěšil mě i Domonic Purcell ,mu to tam tak seklo,že jsem ho ani nepoznal kluka jednoho.Akční ve všech ve směrech a pohoda jazz,kdy člověk zas tak nemusí být zapnut jak Terminator a koukat co se děje na place,ale jenom se bavit a to mě to tento snímek nabídnul určitě.

Uzavřený případ (2011)

Třetí Montiel a taková sonda nic neřikající nudy.To jsem byl doopravdy v šoku,protože film byl vážně pohřbený už se svým grodo šodo minulostí.Kdo viděl předešlé snímky,je víceméně doma.Bohužel jsem se nudil,nejdřív jsem nechápal souvislost,že to bude tak hrozný,z tohohle se mohlo třískat na pořádný plamen,ale žár se začal dělat ke konci filmu,kde nastoupila složka jménem krimi. Někdo začal psát dopisy a hlavního hrdinu to začlo žrát a hle už to začínalo to být trochu férový.Na to,že tam hrál už sice dědek Al Pacino a je z nich nejlepších herec,tak tam byl spíše do počtu,ale to u všech.Hlavní děj byl jasně daný.Film dobrý,ale člověk si na prdel vážne nesedne,protože téma je hodně špatný.PS:Akční :D

Teror (2011)

Taková Telefonní budka ve vilce,kde se točí jenom o tom jednom a tou je diamant(prachy).Joel už moc nestíhá,scenář mu asi taky moc nepomohl,tak jsi aspoň zavelel,že přijde Nicolas Cage,který už hraje taky z donucení.Tady je těžko co říkat,každý určitě viděl scény s lupičema ve spoustě filmech a tady je to stejný,kde Joel vzází na napětí,který šperkuje nic moc dobrýma flashbackama,který jakoby měli stavit kostru filmu k nějakýmu vyvrcholení,bohužel to se moc nekoná,tak člověk jenom tak zlehka si odpočine u tohohle filmu se špetkou napětí.60%

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Néééé.Tak tohle doopravdy někdo měl dukáty do kapes a Declan si sehnal studio,který mu tam fláklo řetěz na stůl až si udělá čtýřku,jenom aby to nacintal na papír.To jsem musel přetáčet ke konci,protože ty krávy se nedalo poslouchat už od půlky filmu.Co bylo dobrý..Bacha Spoiler..No né do finále se dostali dvě..Bingo!V kolika hororech jsem to viděl,snad v žádným.Ale když se vrátíme na začátek jednoho dne,tak to bylo pěkné nečekané slunné počasí,ale stačila klapka a zas bylo hezky jenom těm který jezdí na Hintertux i v létě.Pak jsem se držel,než přilítli reterdovaní a začali kuchtit s cibulí a masem alá Babica a ono tomu fakt bylo,bylo to na barvu :D Tupý scénky,nepochopitelný úplně,kráva co nezabije,ale po chvilce jí je to jedno,protože 4na1 je super..venku zima,přidjou dovnitř v tričku,asi v sanatoriu dělal kotelník Babula nebo co po tolika letech nikým nenavštěvován,takových hovadina je vela.Triky dejme tomu,první takový Saw nádech,byl super,pak se to opakovalo a ten konec byl Bigcrash s japonským nádechem.Prostě se člověk těší,na další horor s řadou klišé klidně,ale dostane tak leda hnusný kvas,jsem zarmut a jdu vařit :D

Průvodce k rozpoznání tvých svatých (2006)

Tak Dito si napsal film,který si zažil a dal nám ochutnat trochu z jeho režijního prvotního kousku pod palubovkou.Obsadil herce,který mě i tímto nalákal a všechno šlo jak po másle.Queens skutečný,herci výborný,ale surový drama ne.Chyběla mi tam nějaká složka,způsob něčeho překvapující,něco co jenom z povídky vytáhne film do výšin a nedrží se pod oblakama,prostě žádná bouřka.Nečetl jsem,tak nevim do jaké míry to bylo vše filmu,ale na začátek se uvedl jako schopný režisér,kde jsem viděl i jeho další film,ale je to prostě pořád to stejný,neumí vytvořit takový styl,aby to člověka ohromilo,jenom nám dává podsouvat,že se něco takovýho děje.

Terri (2011)

Tohle doopravdy spíše bylo čistokrevné drama,ikdyž jednou jsem se tam zasmál.Jak už bylo psáno,děj velmi řídký a tempo down až do úplného konce,který nebyl tedy zrovna povedený,ale u tohohle tématu se moc těžit nedalo.Osobně jsem se na to díval kvůli Reillymu a zase mě nezklamal,ale čistě film hypoticky,není nějak výrazný a sám režisér neví přesně jakou strunu nabrnkat, aby to diváka vtáhlo do děje.70%

Melancholie (2011)

Je mi vcelku jedno jak na to jde Trier,ale tohle mě vážně nebaví.Vždyť ten film byl nuda,kdy už jsem odpočítával sekundy na vypnutí filmu.Začátek výborný,dalo by se říci část první super,ale pak otočka a mumlání na místě,kde se jenom čekalo na konec zbytečně dlouho.Kamera a pěkná Kirsten k tomu uvodní pěkný orchestr..to bylo to co jsem si vzal od filmu.

The Ledge (2011)

Výborné na celé čáře,kde se víra,láska a odhodlání stávají zatěžkávající zkouškou v tomto filmu.

Drive (2011)

Abych pravdu řekl od traileru jsem čekal ryzí podívanou se špetkou love story,ale nakonec se mě dostalo něco,co dlouho nebylo vidět a bylo to pojato netradičně a kurvízou nepřesně:)Ten název je tak melancholický jak celý film,člověk čeká burácející akci támhle,pak si zahrát na drama a vyrazit do ulic plnit mise,ne a ne a ne!Tohle je o hudbě,kameře a Coslingovi tečka.Naprosto nevyužitá skvělá Carey Mulligan,která jenom háže tím jejím facem jako vždy,ale postava je tam jenom tak na scenáři a k lovemachine.První honička byla super a úplně jsem si říkal to bude jízda(nemusí být ani o 20 rozbitých autech,ale aby byla přirozená,což byla),ale obrat o půl tuny a film naprosto jiný o nějakým zůčtování.Druhá honička,bože tak debilní jsem neviděl ani v hororu.Pak autem nabourá na druhý auto a přední světla svítí jak lasery na discotéce.Doopravdy pro mě tento film,svým stylem měl naprosto suprově našlápnuto na film,který si budete pamatovat navždy,ale tady není na co,žádný moment,který si nahodim na prsa a budu s ním žít.