Vetřelec: Covenant (2017)

Ridley Scott by měl už odejít do důchodu. To jak podělal Promethea jsem myslel, že hůř to už nejde, ale mýlil jsem se. To co provedl v Covenantovi je opravdu vrchol a důkaz toho, že už sám neví co dělá. Jako nezlobte se na mě, ale nevím na čem Scott jede, já to teda nechci. Dva roboti pískající na flétnu, romantické písničky u zrcadla a "vetřelec" tak okatě animační, že snad dinosauři z cesty do pravěku jsou daleko lépe propracované. Opět zase nic nevysvětlil. Kdo zase jako sou ti stvořitelé, co to sakra jako zase je ten virus? A jako sakra kde se tam vzala vajíčka? Proč to vše tvořil droid? Nevím, přijde mi, že jsem zmatený jako sám Ridley Scott. Další díl, už zhlédnu jen ze zájmu, co tam zpacká dalšího. 20%

Kong: Ostrov lebek (2017)

Hodně jsem se na tento snímek těšil, měl obrovský potenciál. Nicméně po prvním traileru mě bylo jasný, že to bude propadák. Vše prokouknutelné a okaté. Bez napětí, vše hned ukázáno a otřesná umělost plátna. Zklamání za mě 50%

Sebevražedný oddíl (2016)

Sebevražedný bylo snad jen to, že jsem na to šel do kina.... achjo

Legenda o Tarzanovi (2016)

Nechápu tak špatné hodnocení, tento snímek mě zaujal trailerem a hodně jsem se na něj těšil. Já byl velice spokojen jak s příběhem tak se spracováním a hereckým obsazením. Samuel L Jackson opět nezklamal jeho důvtipem, hlavní hrdina byl dobře zvolen. Nicméně už dnes ve všech filmech je moc okaté to CGI. 80%

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Tohle snad nemohl nikdo myslet vážně. Tohle je naprosté zklamání z očekávání, které jsem měl na tento díl. Vše co bylo ve filmu se nepovedlo, nekonečné scény před zeleným plátnem a hrozně rozmazané scény, vše přesvícené, ale hlavně ten primitivní děj. Magická mluvící koule, které se ptají zda se s n í můžou bavit? Královna mimozemšťanů jako potvůrky v poslední Godzile, no to mě podrž. Tohle se fakt nepovedlo, 15%

Warcraft: První střet (2016)

Musím říct, že jsem mile překvapen, očekával jsem totiž béčko slátaninu, a to jsem hrál wowko 6 let, nicméně to bylo decentní a ničím to nepokazili. Ale musím podotknout, že je to film pouze pro lidi co se orientují ve světě warcraftu. Pokud bdue další díl, tak jsem zvědavý jak to bude dále. Jediné zklamání bylo, že soundtrack nebyl ze hry wow, který aspon mohl naladit na nostalgickou vlnu, stačili by jen města... 85%

Návštěvníci 3: Revoluce (2016)

tak takhle zmatený a urychlený střih jsem ještě neviděl. Tento díl, byl prakticky o ničem, skoro žádná výprava, děj naprosto chaotický, člověk občas fakt nestíhal kde kdo a co. Zachranil to klasicky "žakuj" který občas prohodil pár vtipných hlášek, nicméně fakt film dost o ničem.

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Mělo to mnohem větší potenciál, nudný začátek, půlka filmu celkem už dobrá, konec naprosto o ničem. Chtělo to více akce a méně nesmylsných scén bez nápadu. Scéna s kyselinou asi nejlepší, nicméně prostě nevim pořád co si o tomto filmu tak myslet... ma to hodně much, asi jako kupa hnoje. No nevím, balancuji mezi 2 a 3 hvězdama, iikdyž tady nehrála ani jedna.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

To jako vážně? Takhle zkazit Batmana, jedinej batman dobrej byl od Nolana. Takhle ho zmrvit to jsem ještě neviděl. Naprostá slátanina, kde už nevěděli co a kam přidat, tak dají podobnou zrůdu Hulkovi. Batman co má sílu jak hovado až skoro nadpřirozeně bojuje se supermanem. Laciný a okatý triky. Poseidon v titanicu? To jako fakt? Asi nefetuju stejnej matroš co tvůrci téhle slátaniny. Lépe by vystihl název Badman v Superman: Dawnův Syndrom. Zachvilku to nebude úsvit spravedlnosti, ale rozbřesk a nový měsíc. Aflred Bruce hrozně nenápadně vypadá jako Downey jr. z Ironmana, snaha DC comics o podobu stejně hroznýho Marvelu je vidět na každým rohu, kde Batman trousí z nohavice hovna, protože na konci z toho vznikne naprostá hromada sračka ne Gotham ale Gothoven. Jediný kdo se mi líbil, ne jako role, ale jak hrál byl Jesse Eisenberg, ale celá jeho role byla naprosto katastrofální, tím myslím celou dějovou linii. Hanse Zimmera zde opravdu nepoznávám, nezanechal ve mě ani špetku jeho krásné předchozí tvorby, asi když viděl ten prosranej kus papíru co se nazývá scénář, tak si řekl, že na tu velkou kupu hoven nasere i on. A to jsem si ještě koupil menu s postavičkou Batmana, teď se asi dám na Voodoo a zítra najdou Afflecka s fleckem na xichtě. 10%

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Čekal jsem trošku více, ale i tak jsem se pobavil, hrozně dlouho jsem neviděl animák. Nicméně hezky zpracované a i dobře udělané pro dospělé. Jedna z trefných narážek byla od starostky skopové "starosta asi chtěl hlasy ovcí". Své si tu najdu všichni. Super konec s lenochodem. 80%