• Krátkometrážní

Downtown no Gaki no Tsukai ya Arahende!! (1989) (pořad)

Je to jako droga. Nedokážu si představit nic vtipnějšího jak výtvory Downtownáků Matsumota, Hamady a jejich pobočníků Yamasakiho, Enda a Tanaky. Never gets old!

EZO.TV (2009) (pořad) odpad!

Svým způsobem jsem se rozhodoval mezi pěti hvězdičkami a odpadem, protože takový žvásty a individua, to se jen tak nevidí a neslyší. Tak debilní, až je to kolikrát výborná zábava.

DO-RE-MI (1998) (pořad)

Tři za sestřihy a komentáře carymaryfucka z youtube :D

Terapie - Série 1 (2011) (série)

Českou produkci nemám zrovna rád a vždy jsem ohledně toho skeptický. Terapii jsem však dal kvůli Rodenovi šanci, což se ukázalo jako skvělý tah nejen kvůli němu. I ostatní herci jsou tu prostě špičkoví a nabídli mi 45 dílů plných úžasných dialogů a skvělých hereckých výkonů. Dlouho mě něco tak nebavilo, avšak musím dát jednu hvězdičku dolů za, aspoň podle mě, nepříliš dotažený konec a kolikrát mi bylo proti srsti i to, že se jednalo až moc o sex, přitom se dalo do příběhů postav zasadit i mnoho jiných lidských trápení. Každopádně všem doporučuji!

Hitler kaput! (2008)

Má to svá trapná, stejně tak výborná místa. Určitě toho času u filmu nelituji :))

Habermannův mlýn (2010)

Po shlédnutí filmu jsem si přečetl pár článků o tom, jak moc je to podobné skutečným událostem. Vzhledem k tomu, že plno věcí nesedí, jedna hvězda dolů. Pokud bych však nebyl takový hnidopich, bylo by to za rovných pět. Takhle "jen" čtyři :)

Lucky Louie (2006) (seriál)

Skvělej nářez, kterému nedám plný počet jen proto, že někdy už to i na mě, hulváta, bylo prostě moc :)

Shinboru (2009)

K tomuhle filmu se asi těžko dá najít jakýkoliv smysluplnější komentář a přestože film na první pohled moc smyslnosti nepředstavuje, ve skutečnosti rozdává postelství, že každé naše, i malé, činy a rozhodnutí řídí svět. Matsumoto je jako vždy výborný a některé bizarní japonské vtipy taktéž, ale přiznávám, že jsem čekal co se zábavy týče o něco víc. I tak musím ale dát za 4!