• Krátkometrážní

One Man Show (2008) (pořad)

Bývala to zábava. Poté co Kazma získal slávu je to šeď a nuda.

Prezidentský duel (2013) (pořad)

Nejdřív mi bylo na blití ze Zemana. Teď je mi na blití z čechů, co ho volili.

Nagano 1998 - hokejový turnaj století (1998)

Žádný čech na tento moment nikdy nezapomene. Dokonce i já si to jako v tu dobu skoro osmiletej prcek pamatuju. Skvělej dekument, při kterém se mi vždy spustí slzy štěští a člověk je pak hrdý, že je čech a aspoň na chvíli zapomene na naší zkorumpovanou vládu a další věci nebo lidi, který kurví naší zem.

Joey (2004) (seriál)

Joey je celkem vtipný seriál sledující každodenní útrapy Joeyho z Přátel, který se konečně proklestil do LA. Pokud nebudete srovnávat s Přáteli, určitě si tento seriál u vás najde své místo na volné chvilky.

Red 2 (2013)

Narozdíl od Die Hard 5 důstojné pokračování Willisova filmu, u kterého se dozajista dobře zabavíte a zasmějete. Co se týče akčních scén, tak ty alespoň mne zrovna neohromily a příběhově je to taktéž slabší a dosti předvídatelné. Především konec je slabý. I tak ovšem dávám 4 hvězdičky, protože jsem se dobře bavil a o to u této akční komedie jde především. Opět výborný Malkovich a Catherine Zeta-Jonesová je prostě kočka :) Viděno v kanadě.

Saw: Hra o přežití (2004)

Můj nejoblíbenější film vůbec. Celkově mě tvorba Jamesa Wana zatím vždy oslovila. Zbožňuju soundtrack, který Charlie Clouser pro film udělal. Scénář je špičkový, plný zvratů a napětí. Režije taktéž a když vezmeme v potaz, že jde vlastně o jednoduše a rychle natočený film, od kterého se neočekával žádný velký boom a neměl tak velký rozpočet, vzniklo tu velkolepé dílo, ze kterého se pak stala nelítostná série, která nás těšila (aspoň tedy mě, i když kvalit jedničky to samozřejmě nedosahovalo) halloween co halloween. Pro mě i po xx shlédnutí jasných pět hvězdiček, které dosahují sta procent.

Funny Games USA (2007)

Po dlouhé době neuvěřitelné zklamání. Takovou sračku jsem dlouho neviděl a jednu hvězdičku dávám jen za výkon kluků, kteří vážně působili jako nechutní slizáci, od kterých nelze čekat nic dobrého. Kdyby divák aspoň viděl Naomi nahou, ale ani to ne. Dlouhé záběry o hovně, které film natáhly o víc než by bylo zdrávo. Scéna s ovladačem a rádoby vtipné průpovídky záporáka do kamery, to obojí beru jen jako nepovedený žert, na který je třeba zapomenout, stejně jako na fakt, že jste u tohoto filmu trávili svůj drahocený čas. Napětí tu takřka není, rodinka je trapná a nudná a já jsem jedině rád, že chcípla.

LazyTown (2004) (seriál) odpad!

Raději bych své děti poslal do koncentračního táboru, než jim pustil tohle..

Konečná (2013)

U filmu jsem se pobavil a gratuluju Arniemu, že se na stará kolena naučil anglicky :)) Každopáně za 4 hvězdy je to spíš z radosti ho zase vidět hrát. Nejraději bych dal 3,5, bohužel to tu nejde.. Co mi kazilo zážitek z filmu bylo mnou nenáviděné zapletení "superrychlých scén v superrychlém autě" do filmu. Je to tak stupidní až to bolí. Dodnes nechápu ty, kteří kladně hodnotí sračky na jedno brdo typu rychle a zběsile, ve kterých se všichni tak směšně tlačí do sedadel..