Ant-Man (2015)

Už ma tie high-tech báchorky o teragigamegasuperhrdinoch ktorí zachranujú svet začínajú pomaly,ale isto unavovať

Arrow (2012) (seriál) odpad!

Ak s vami ešte mláti puberta,máte radi cukríkových hrdinov s primeraným sixpakom a nevadím vám telenovelostupídny príbeh,tak hor sa do toho

Babovřesky (2013) odpad!

Táto nevkusná a absolútne nevtipná Troškovina pobaví akurát tak lopaťákov desiatej cenovej skupiny a dementných jedincov. Odhodlať sa pozrieť si ďalšie pokračovania?,ani keby mi za to niekto zaplatil

Bathory (2008)

Nezaujímavá a predražená Jakubiskova psychozlátanina

Birdman (2014) odpad!

Nudné+psychotické+sračkovité= odpad!

Californication (2007) (seriál)

Keby som bol nevyskákaný puberťák,alebo priaznivec fantasy erotických rozprávok,možno by som aj ja u toho chrochtal blahom a hnal túto rádoby vtipnú chujovinu do červených čísiel. Mimochodom,zaujímalo by ma,ktorého potentáta je tá mladá Beccy emo obluda v skutočnosti dcéra,nechce sa mi veriť že s takým rypákom by sa bez konexii dostala na obrazovku

Divocí koně (2015) (seriál)

Už aj takí velikáni v produkcii sračkoidných debilných telenoviel ako sú Kolumbia,Venezuela... sa musia červenať koľko hovien ročne môže vyprodukovať taká malá krajina ako je Slovensko

Doktor Martin (2015) (seriál)

Latka súčasnej TV tvorby je nastavená hodne nízko. Kurva!, namiesto toho aby sa kompetentní začali konečne snažiť tú pomyselnú latku navyšovať,tak oni sa predháňajú komu sa ju podarí položiť na najnižšiu úroveň a podliezť. Dve hviezdy len a len za scenériu Beskýd

Dovolená v Protektorátu (2015) (pořad) odpad!

I ty, Brute?,nečakal by som že aj ČT sa vyberie cestou sračiek,hnusu a nevkusu po vzore komerčných TV!. Čo to kurva je?!!,ČT je zatiaľ jedna z mála TV ktorú si ešte vážim a oni ma šokujú takou primitívnou sračkou

Equalizer (2014)

Denzel sa pomaly ale isto presúva z hereckej prvej ligy do ochotníckej XZ ligy. Kurva,to nemá čo žrať?!,nemyslím si že je odkázaný účinkovať v takých hovnách