Tři bratři (2014)

Blíži sa čas Vianoc a ja som ako každý rok v tomto období sentimentálne naladený,báchorky patria k tomu. Naivne som si myslel že rozprávka od osvedčeného dua Svěrákovcov bude stáť za to,že oni predsa nemôžu nič dojebať,óóó kurva ako hlboko som sa mýlil!. Bohužiaľ Svěráci kvôli potrebe za každú cenu niečo natočiť a zapôsobiť,klesli na úroveň 5 cenovej skupiny aby sa "zavďačili" súčasnému nevkusom sprasenému divákovi. Niekoho táto debilina evidentne nadchla,ale mňa určite nie!. Jedna hviezda len z úcty k Vám Svěráci,ale kurva chlapi,nabudúce radšej tři krát měřte a jednou řežte !,alebo Vám už došli nápady?!

Zmizelá (2014)

Fincher nesklamal a natočil prepracovanú drámu s prekvapivými zvratmi a bez predsudkov. Celkový dojem z filmu kazí prítomnosť Afflecka,jeho (ne)herecké výkony sú nepresvedčivé a kŕčovité(ako vždy) a okrem toho,na ten jeho koní ksicht sa fakt nedobre pozerá. Mal by sa venovať len réžii,tá mu ide podstatne lepšie

Babovřesky (2013) odpad!

Táto nevkusná a absolútne nevtipná Troškovina pobaví akurát tak lopaťákov desiatej cenovej skupiny a dementných jedincov. Odhodlať sa pozrieť si ďalšie pokračovania?,ani keby mi za to niekto zaplatil

Ospalá díra (2013) (seriál)

Pre školopovinné deti je to asi zaujímavé,pre mňa strata času

Otec Brown (2013) (seriál) odpad!

Flanďák súkromným detektívom,podobné trápnosti už natočili amíci(Prípady otca Dowlinga) aj taliani(Don Matteo). Náhodou som si pozrel jeden diel,úplne mi to stačilo na to aby som to poslal do odpadu kam to patrí. Na tejto BBC chujovine ma najviac pobavilo že hlavný hrdina kňaz neverí na nadprirodzené javy,veď tým pádom v podstate neverí a popiera existenciu svojho šéfa boha :-D

Pod kupolí (2013) (seriál) odpad!

Niekoho táto kinder pichovina baví,ale na môj vkus je to mega kreténska vtákovina,aj napriek tomu že je to výplod od Kinga

Ray Donovan (2013) (seriál)

Nesympatické obsadenie(ani Schreiber to nezachránil),všetci sa tvária vážne a dôležito ako hovno na palici ,a to neustále polemizovanie o nesmrteľnosti chrobáka tomu na zaujímavosti tiež moc nepridalo

Arrow (2012) (seriál) odpad!

Ak s vami ešte mláti puberta,máte radi cukríkových hrdinov s primeraným sixpakom a nevadím vám telenovelostupídny príbeh,tak hor sa do toho

Let (2012)

Divím sa Denzelovi čo ho zaujalo na tak tupom scenári. Možno mu brat Obama zavolal,hej bratm,chcem aby niekto natočil agitku o tom že piloti by nemali chlastať a brať rôzne opiáty. Je podstatné aby v tejto blbine hral niekto známy,kvôli sledovanosti a aby to malo svoju váhu,nemenej podstatný je aj fakt že dotyčnému nebude príliš vadiť aká to bude vo výsledku hovadina