Falling Skies (2011) (seriál)

Po pěti dílech mě tento seriál spíše odlákává než připoutává. Na Falling Skies je špatně snad vše.Nuda , keci a zase nuda.

Pozemšťan (2007)

"Jednou jsem vyučoval na hoře. Nebylo tam moc lidí."

Čtvrtý druh (2009)

Tento film jsem odkládal a odkládal. Až přišel dnešek. Že jsem si ho nepustil už dřív.Opět děkuji zdejším "hodnotitelům" (ne tedy všem, jsou i vyjímky) za ztrhání tak vynikajícího filmu jako je čtvrtý druh.Ještě že se neřídím jejich hodnocením , ale utvořuji si vlastní nazor až po zhlédnutí snímku. Jdu si lehnou .......... doufám že se mi nebude zdát o sovách :-)

Hra o trůny (2011) (seriál)

Po čtyřech dílech mi tam chybí akorát více toho fantasy. Edit: Shlédnuto 10dílů a už nemám slov , poslední tři díly byly opravdu něco úžasného!

Na vlásku (2010)

Úžasná podívaná pro děti i pro dospělé od Disneyho.Animace , romantika a hlavně mnoho vtipu. Prostě super.

Pavouci z vesmíru (2010)

Pro mě hodně povedené vizuální orgie podtržené nevnucující se super hudbou. "Mimoni" byli prostě jak ze super počítačové hry , která si udržuje tempo od začátku až po konec a ten emzák na konci mi připoměl jednu postavu z Resistance:FoM :-) Abych řekl pravdu , tak tento snímek zařazuji třeba před Den Nezávislosti , District 9 , Cloverfield a nebojím se to napsat , maličko i před Válku světů (ikdyž třeba změním názor,jsem ještě plný emocí). Nenudil jsem se ani chviličku. Dostal jsem daleko víc než jsem očekával a proto plnej počet.

Zakázaná zóna (2010)

Uvědomuji si , že tento film byl natočen za pár šupů s běžně dostupnými pomůckami a se štábem činícím dva lidi. Pro mě prostě BRAVO

Počátek (2010)

Jsem zklamaný.Ne tím, že konec je předvídatelný už od začátku , ale tím , jak je složitě zamotaný , člověk po půlce filmu neví kterým směrem se děj vlastně ubírá , několik akcí bylo úplně mimo mísu (přestřelka v autech ve městě...) Myslím si , že tento film nenabízí nic nového , ale pouze něco , co tu už dávno bylo v jiných filmech. Ještě se nebudu unáhlovat hodnocením a raději tento film zhlédnu ještě jednou , myslím si, že si to ještě zaslouží.

Moje tlustá řecká svatba (2002)

Až na pár humornějších okamžiků film úplně o ničem.Celou dobu sem očekával nějaký děj,zápletku , ale dočkal jsem se jen otřepaného klišé : "jak tlustá Řekyně ke štěstí přišla".

Smrt čeká všude (2008)

No tak tohle je docela hustý . . . . . . .o čem to vlastně bylo ?!!!!! Tohle že má být film roku podle udílení oskarů ???? Howno....... dvě hodiny sem hledal nějakou pointu.... nenašel sem jí , byl to film , nebo dokument ? Asi sem vadnej , nebo spíš sem se nenarodil v americe , kde tento film dostal 6 Oskarů. Komise musela zrovna něco vykouřit a byl to asi pořádnej matroš .Původně sem chtěl dát odpad , ale na jednu to aspoň bylo , jinak hnus na entou.