Děsnej doják (2006)

Hmmm nevim co si mám o tom myslet, přihlouplej nechutnej parodující film. Todle si už po druhý nepustim. Hvězdičku dostane akorát ta blondatá kočka na konec.

Život Briana (1979)

Teprve včera jsem se podival na život Briana a to ten film mám doma už rok, velká chyba že jsem se na něj nepodíval dřív. Film plný černého humoru, absurdních rozhovorů a geniálních Monthy Pythonů.....Začáteční ukamenování nemá chybu :))

Sexbomba od vedle (2004)

V pohodě film, dobře natočený, hezká scéna srážka školního policajta, ale hlavně ta Elisha opravdu sexbomba

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Pro někoho drsné, výstřední až úchylní, pro mě jako fandu South Parku povinný film který je vším po čem jsem toužil

Okrsek 13 (2004)

Velice svižný film,kde se pořád něco děje,parádní akrobatické kousky,akorát děj trochu zaostává

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Jugment Day je nejlepší z celé trilogie, Arnold vypadá už jako drsňák, scény s tekutým kovem v roli s Patrickem vypadají věrohodně, skvělá hudba, prostě klasika

Kletba bratří Grimmů (2005)

Některé herecké výkony byly strašné, celé to bylo přeplácané triky, a byl tam můj neoblíbenej herec T. Hanák, jedinný co mě zaujalo byla Kůžička a velkej mixér na lidi