Roming (2007)

Jakou si tento film dělá prdel z cigánů, je až neskutečné. "Dostanu sedm pade za známku, tady máte lahve a ještě vám zbude." Samý "kurva, píča", což mě sice potěšilo, ale jestli toto má být vše, tak se jedná o podprůměrný film.

Tora! Tora! Tora! (1970)

Marně čekám, až uživatelé na ČSFD dostanou rozum. Vždyť film "Pearl Harbor" z roku 2001 je mnohem mnohem mnohem lepší. Tora! je jen další užvaněná sračka s minimem akce v poslední půlhodině.

Setkání v červenci (1978)

Tak tento "film" se dá vyjádřit následujícími slovy: Nechápu, co na této sračce vidíte. Ač Kaiser je dobrý herec, tak Kolářovou nemám moc rád, připadá mi tak nějak upjatá.

Cesta peklem (1995)

Mno, měla to být oslava kaskadérského řemesla, která se bohužel moc nepovedla a to je Hollý fakt.

Marnie (1964)

Tak tento film je opravdu absolutně marnie. Další zbytečný film plný zbytečných keců úplně o ničem. Jak psal choze: "Pekelně zdlouhavé". Kdyby se děj smrsknul do 5 minut, vůbec by to nevadilo. A "šokující" závěr je poplatný své naivní době a šokující mohl být leda tak v době vzniku filmu.

Bába z ledu (2017)

Potkají se u řeky, pak si jdou zaplavat do Vltavy, pak se nic neděje, sejdou se u stolu, zase se nic neděje, opět se sejdou u stolu a nakonec se nic neděje. Koho má ale proboha zajímat, že se hodinu a třičtvrtě nic neděje? Kdybych místo toho radši krmil holuby v parku, vyšlo by to nastejno. S českým filmem jsem skončil.

Protektor (2009)

Další užvaněná česká S R A Č K A, nic jiného bohužel ani natočit neumíme. Přitom jsem se na tento převelice protěžovaný a přeceňovaný "film" celkem těšil. Současný český "film" se vyznačuje tím, že většinou stojí absolutně a totálně za H O V N O. Opravdu mě baví snaha těch českých diletantů natočit koukatelný "film", což se jim většinou nedaří, navíc hodně často z válečného období, a to považuji skutečně za trapné. Ta snaha vytěžit něco z druhé světové války a vytvořit "dobrý" film je už skutečně trapná. A vůbec nechápu, jak můžete takto vysoko hodnotit takové české velesračky, už se probuďte. A to jsme přitom kdysi točili tak skvělé filmy, jó kdeže loňské sněhy jsou. :(((

Strom života (2011)

Kdybych celý film prospal, vůbec by to nevadilo, vůbec o nic bych nepřišel. Film byl ohraničen nicneříkajícími záhadnými imaginacemi, které mi ani trochu nedávaly smysl, jednoduše proto, že smysl neměly. Terrence Malick si zřejmě hraje na "artového intelektuála s velkou obrazotvorností, která je úžasně smysluplná". A jak je vidět, spousta lidí mu to uvěřila a skočila mu na jeho obrovský (sebe)klam.

Pod kopyty stád (1966)

Celkem nudný film. Červená řeka z roku 1948 je rozhodně lepším filmem.