Odpočítávání smrti (1976)

Škoda zbytečně dlouhého úvodu,ale pak paradní nervydrásající thriller s velmi zajímavím koncem.

Maniak (1996)

Witherspoon v netypické roli až mi chvilkami lezla na nervi.Dobrý hlášky skvělej padouch Sutherland a přehnané akční scény.Poteší i Brooke Shields a v malé roli lezbičky Brittany Murphy.

Crazy Heart (2009)

Pěknej příběh o country zpěvákovi,výborně zahraný a dobrá sestava Bridges,Gyllenhaal,Duvall a perlička navíc Colin Farrell jako další country zpěvák.

Cesta Černého měsíce (1986)

Tommy Lee Jones je fajn i ta role mu sedí,ale jinak to nemá moc co nabídnout.Linda Hamilton tady navíc nevypadá ani hezky.Dobrý je že je tam Richard Jaecket z Baywatch a Bubba Smith z Policejní akademie.

Pokrevní bratři 2 (2009)

Pro mě lepší než první díl.Přibilo vtipných scének spojené hlavně s mexikáncem i když zase chybí Dafoe ,ale na konci se objeví.Jinak je to stejné jako jednička hodně střílení a vtipných dialogú a hlášek!

Noc je ještě mladá (2011)

Celkem příjemná a tak trochu jiná komedie než ostatní.Potěšil mě Michael Biehn v roli policajta.+příjemná hudba z 80 let.

Výstřel (1981)

Dobrej film s mladym Travoltou a Nancy Allen která mě tu trochu rozčilovala.Jinak celkem OK.

Panika na Rock Island (2011) (TV film)

Že by australská ´smrtící epidemie´?Tak dobré to samozřejmě není.Příběh je zbytečně komplikovanej.Uzavření ostrova celkem povedené a blející nakažení taky fajn i když hnus.Jako horor mi to ,ale nepřišlo a tu ´akční matku´ si mohly odpustit to už bylo moc!