To (2017)

> od spisovatele hororu Kinga > Nová verze o vraždicím klaunovi a o partě děti je dost dobrá > Klaun -Pennywise je brutalně dobrý > A Děti jsou skvěli hned si je oblíbite > Film vás hned pohltí > hororová atmosféra a to je ono

Osvícení (1980)

>Tento horor mám moc rád Od znamého spisovatele hororových románu Kinga > Postavy jsou dokonalé přiběh temny a zaplatka užasná > Toto je tip hororu kde se budete rádi k němu vrácet > Aby ste si mohli na to podivat znova

Černobyl (2019) (seriál)

> Podle mně nejlepší nejpovedenejší historický miniseriál kdy jsem viděl > Hezká podívaná Temna doba a chlouba tejdešího režimu

Aladin (2019)

>Kdybych to měl vzit podle kreslené verze a ted je to uplně stejny přiběh akorát něco přidaného >Pisničky tady jsou dost nepřijemné trochu falešné > Jinak herci a postavy jsou skvělé > Žadná hitparáda to zas neni ale rodinný zažitek určitě je

Mizerové II (2003)

Druhý díl Mizeru je víc akčnější , zabavnejší od první minuty se nenudite něco pořad děje skvělé scény prostě to je ono není tak ukecanější jako je prvni dil

Skleněný (2019)

Třetí díl serie od Vyvolený a Rozpolceny a ted Skleněny dost a mně to zklamalo předchozí dily byli skvělí ale tento díl je slabý čekal jsem od toho více a to boj mezi dobrém vs zlém ale místo toho slabá bitka je to škoda

To Kapitola 2 (2019)

Druhé Pokračovaní dobrého hororu Jednička byla super za to dvojka trochu zaostava je dost vzpomínkova na jedničku fakt nemá Ale jinak paradní zakončení Dost mě pobavilo když si sám autor zahrál v tomto filmu

Lovci duchů - Série 10 (2014) (série)

Pro mě tento seriál skončil v 10.serii Už to neni takové jak to bylo v 1.serii Dva brachové lovi duchy ale od 4.serii se to mění jak jeden buh a druhy je satan a pak to jde už uplně do kelu velka škoda

Ash vs Evil Dead - Série 3 (2018) (série)

Viděl jsem jak tři filmy tak i seriál nebyl vůbec špatnej takova hororová komedie dobré masky spoustu krve jsem si to užival škoda to dal nepokračuje určite všem co jsou fanoušci filmu apod a nebo kdo má rád horory tak nevahejte Hodnotim tyto tři serie 4/5

Armáda temnot (1992)

Od včerejška jsem nevěděl že takový film vůbec existuje Když jsem se dneska na tyto trilogii Lesní duch, Smrtelné zlo 2 a Armáda Temnot viděl Tak mužu řict že tyto Horory nejsou vůbec špatné a . Režiser se vůbec nebal dat spoustu krve masky a efekty jsou skvělé i špetka toho humoru nikomu neubliží Na tu dobu skvělé