Všude dobře, proč být doma (2009)

Láska na první pohled. Nikdy bych neřekl, že díky angličanovi začnu mít rád američany, ale při sledování jsem je chvíli rád měl=D.

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Myslím, že je ještě brzo hodnotit. Uvidíme do budoucna. Co ale určitě nebudu dělat je srovnávání. Je to nový seriál. Pouze stejný svět. Herci nikdy nebudou stejní, budou jiní a taktéž celý seriál. Jsem zvědavý a těším se, kam nás zavedou cesty vesmírné lodi Destiny. Proč si to kazit? EDIT: Po 13. dílech je vidět, že nejen scénaristé, ale hlavně svět Stargate má stále co říct a je tu toho mnoho na co se člověk může těšit. Je to jinak podané, jinak vyprávěné, ale má to pořád to kouzlo původní SG. Stačí se jen přizpůsobit. Držím palce pro další sérii.

Turnaj zabijáků (2009)

OMG tak nevytěžený materiál a ještě ho takhle pohřbí. Jedna hvězda za Kelly a druhá za Scotta. Víc ani ň. A přitom chvílemi to vapadalo tak dobře. Liama Neesona na Vás!

Babylon A.D. (2008)

Kdybych v tom filmu nehrál, dal bych dvě hvězdy, ale jelikož má přítomnost celý film jistojistě pozdvihla o ůrověň výš, musím dát tři=D. A Belgos tam hrál taky, ale asi se mu to tak nelíbilo, tak dal jen za sebe jednu hvězdu=D!

District 9 (2009)

Díky tomuhle svěžímu větříku se vlna scifi v hollywoodské produkce zřejmě udrží déle než bychom čekali. My snad jen jako vždy, když se vynoří nějaký režiserský talent zničeho nic, můžeme doufat, že Neillův další počin bude alespoň stejně dobrý jako tento.

Hanebný pancharti (2009)

Málokdo natočí dialog u kterého sedíte ani nedutáte, protože čekáte kdy už se to stane a ono se to pak stane akorát, že to není přesně to co jste čekali jen ještě lepší a drsnější. Myslím, že tady si Tarantino posunul laťku zas ještě o kousek výš.

Vzhůru do oblak (2009)

Pokud by takhle dobré filmy točily všechny studia, nikdy bych nechtěl odejít z kina.

Rychlí a zběsilí (2009)

Připomělo mi to jedničku, která byla kůl=D. Jordana je fakt kočka, škoda že jí nevídáme častěji. Každopádně staré součástky zapadly na svá místa, ale nový design byl až moc umělý (tunel). Potěšil mě scénář, který netlačil na pilu a přitom nebyl hloupoučký. Už by to chtělo pro Vina nějakou pořádnou roli, kde nebude jen předvádět svůj tradiční nasraný ksicht. Spokojenost byla a docela lituju, že mi to uteklo v kině.