Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Pro mě osobně velké zklamání. Jako čtenář knihy bych dal tak max. dvě hvězdy, jako filmový fanda bych s dabingem dal tak čtyři, ale počkám si na originální znění a pak se uvidí. Ale už teď mám velké potíže to strávit a hodně mi to připomnělo rozčarování ze čtvrtého filmového dílu. Uvidíme. . . Po druhé projekci si stojím za svým. Po vynikající pětce je šestka naprosto o ničom, je vidět jak velmi filmům ublížilo to, že série při začátku natáčení nebyla dopsána. Tolik věcí, které ve scénáři chybí, protože tam nemají podklad z minulých dílů prostě nic nezachrání a už vůbec ne s tímto scénaristou.

Street Fighter: Legenda z Hong Kongu (2009)

Ve chvíli kdy jsem si myslel že už to nemůže být horší, se to stalo téměř nekoukatelným filmem a skoro si vykoledoval můj druhý fast forward. Ale nakonec jsem to přetrpěl i kvůli Kristin. Za ni je také prvních 15% druhých 15% je za Moon a Chrise. Jinak hrůza. Děj nemá hlavu ani patu, nechápu režisérův záměr s vyprávěním příběhu hlavní postavou, bylo to naprosto bezpředmětné a trapné. Dialogy skákaly mezi scénami a postavy mluvili o věceh o kterých se nedozvěděly. Fakt maras. Andrzeji buď pověs scénaristu za ko*le do průvanu a najdi si jiného, nebo už raději netoč.

Pařba ve Vegas (2009)

Už jsem se vzpamatoval=D. Je to nářez. Pro chlapíky jako já, kteří měli svatbu za rohem povinnost nade vše.

Warriors (1979)

Oldschool v plné síle. Člověk pak i dokáže pochopit lidi, kteří chtějí dělat remake těchhle klasik. Pro ně jsou tyhle filmy stejné klenoty, jako pro nás nářezy jako Rambo, Terminátor nebo Die Hard. Ale musí se to udělat jako pocta a ne jako žumpa.

Sahara (2005)

Docela příjemně koukatelná dobrodružná jízda.

Zack a Miri točí porno (2008)

Kevine, Kevine tohle by ti šlo. Jen kdyby to nebylo tak sprostý. A trochu nechutný. Ale tys to nakonec udělal stejně tak, že se to bude všem líbit. Way to cut, Kevin.

Fanoušci (2009)

Konecne další velmi povedený roadtrip. Proč tohle amíci netočí pořád?

Firefly (2002) (seriál)

Yep, shes a beauty!

Marley a já (2008)

Takový je život. Nemusíte být dog person nebo cat person aby jste to pochopili. O citovém vydírání nemůže být řeč. Komu někdy umřel pes a navíc doslova před očima, bude vždy brečet. Protože Marley možná byl nejhorší pes na světě, ale pořád to byl nejlepší přítel člověka!