Hardcore Henry (2015)

Film natočený očima hlavního hrdiny, který je přeoperovaný na půlrobota a chtějí ho zabít a tak celý film jen utíká a přitom lítají useklé hlavy. Bavila mě jen první třetina filmu, pak už to bylo furt dokola to stejné a předvídatelné. Skvělá hudba.

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

Tak toto bylo pro mě hodně velké zklamání. Hodina a půl se nic nedělo a když už se začalo něco dít - Katniss se rozhodne s partičkou najít a zabít prezidenta, tak jsem očekávala velkolepý boj, akci jako hrom a ono zase nic. Tady nejde o to, kdo byl nakonec ten viník všeho zlého, ale jak toto ukončili.

Husí kůže (2015)

Pěkná pohádková fantasy komedie s postavičkama z knížek jednoho autora. Rozhodně vtipné, originální a postavičky roztomilé.

Jupiter vychází (2015) odpad!

Bohužel, ač jsem se na film těšila, vůbec mě ničím nezaujal a nebavil. Jupiter furt kdákala nesmysly, Cain jen lítal sem a tam. No, příběh překombinovaný.

Jurský svět (2015)

Oproti Jurskýmu parku slabota. Málo akce, slabá ukázka zvířat...konec byl kapku napínavý při hledání monstra ze zkumavky. Za mě byl zajímavý a akčnější závěrečný boj, kdy se staří zvířata spojili ke zničení monstra. A manažerka celou dobu valila na podpadcích a že byla rychlejší než tyranosaurus!!?? Toto mě hlava nebere.

Kolonie (2015)

Dost drsné a napínavé drama, který musíte vidět. Obsazení skvěle vybráno a děj, na motivy skutečných událostí až mě mrazilo po zádech, jak toto se mohlo vůbec dít. Vypatlaný bůh Pius.

Kosti a skalp (2015)

Zřejmě nebudu objektivní, potrvdilo se mi, že westerny fakt ne-e. Když psali, že je to spojené s hororem- byla jsem zvědavá. Takže asi tak.. dlouho nic a nic...až poslední půl hodiny, se začalo něco dít. Kapinka krve a řezání , špinaví a uječení indiáni a The End.

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Něco jako bondovka, ale s vtipnějšími scénami, zábavnější dobovou hudbou a dva agenti, co se skvěle doplňují :-D