Ano, šéfe s Gordonem Ramseym (2004) (pořad)

Skvělý nápad, jak zachránit či oživit restauraci. Nejvíce se pobavím, když Gordon zabrousí do kuchyně, lednice, sklepa, atd. a i když je to kolikrát nechutné, musím se smát, jeho sprosté nadávky a hlášky, to je prostě jeho. A na konci vše klape tak jak má :-)

Anton Špelec, ostrostřelec (1932)

"A mě se chce něco říct..."."Císař pán je vůl!" Vlasta Burian je pro mě neokoukaný a nejlepší komik.

Aparecidos (2007)

Pěkně napínavý horor. Hodně zápletek s 20 let starou vraždou, která se otevře deníkem s fotografiemi. Zdá se, že vše je to propletené tak moc, že už sami ani nevíte, jak to celé začalo. Škoda, že tam nebylo vysvětlení.

Assassin’s Creed (2016)

Chválím námět, hudbu a chvilky napětí v animusu. Jinak děj se hodně ztrácel a chybělo dosti vysvětlení.

Avengers: Endgame (2019)

Jako fanynka jediné postavy z celé řady Avengers, Iron Mana musím říct, že jsem ráda, že to byl on, kdo to celé skončil. Nebula a Marvel zbytečné postavy. Thor jak malej usmrkanec. Kapitán stále trapně moudrý a zelenáč přecitlivělý. The End.....????

Baba na zabití (2003)

Černá komedie o manželském páru a neskutečně otravnou babkou, kterou chtě nechtě zabít :-) Není to špatná komedie na odpoledne nebo při žehlení. Haha.

Beethoven (1992)

Hodně uslintaný bernardýn v manželské posteli... nezapomenutelná scéna.

Benga v záloze (2010)

Film, který už vidět nechci. Začátek vypadal nadějně, celkem dobrý nápad na komedii, ale pak se to táhne a táhne a táhne. . . . .a dál? Jednu hvězdičku za píšťalku, kdo viděl, pochopí :-)

Berenika (1989) (TV film)

Temná a strašidelná pohádka. Mám raději veselé a barevné příběhy. Efekty na tuto dobu celkem dobré. A Arxe bych se taky bála.