Mezi řádky (2007)

Mezi řádky a Nebezpečné myšlenky mají stejné téma. Mám ráda drama, takže mě to bavilo, ale nemůžu říct, který je lepší, oba filmy mají něco do sebe.

Miami Vice (2006)

Tak začátek akčňáku jsem totálně nepochytila, ztrácela jsem se kdo je kdo. Po příchodu Isabelly, kdy se zamilují do sebe s agentem mě to začalo i bavit. A občas i nějaká střílečka, ale nejlepší na filmu byla hudba.

Miss Hanoi (2018) odpad!

Vůbec mě to ničím nezaujalo.

Mocný vládce Oz (2013)

Toto teda ne-e. První hodina mě nudila, pak se zjevila opice s křídlama a porcelánová panenka a dál? ? ? Dlouhé, zbytečně natahované a na fantasy málo fantazie.

Morganovi (2009)

Kobyla Sarah Jessica Parker a nestarnoucí Hugh Grant se ukrývají před vrahem a snaží se zachránit manželství. Nudná romantika.

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Mile mě film překvapil, námět super, efekty úžasné. Jsou zde vlkodlaci, upíři, démoni a novinka - Lovci stínů, Bavilo mě to, rozhodně lepší než Stmívání.

Most špiónů (2015)

Jen Tom Hanks se na tyto role hodí nejvíce a role právníka mu zde fakt sedla. Fandila jsem mu, aby to, v čem pevně věřil jen on sám a nikdo jiný, vyšlo. Steven Spielberg opět nezklamal. Závěr filmu se zakončí dokonalou hudbou.

Můj přítel delfín (2011)

Moc dojemný a krásný příběh s myšlenkou, že se nemá nikdy nic vzdávat bez boje.

Můj přítel delfín 2 (2014)

Přišlo mi to celé nějaké zbytečné. Dospělejší děti s příšerným dabingem si tam o všem rozhodovali a samozřejmě to nikomu nepřišlo divné. Až druhá polovina filmu s druhým delfínkem to oživila.

Muži, ženy a děti (2014)

Skvělý pohled, jak fungují vztahy mezi rodiči, dětmi a všichni navzájem. Ukazuje nám, jak špatně mezi sebou komunikujeme, navzájem díky nedůvěře či nesebevědomím si ubližujeme. A hlavně nám ukáže, že láska je mocná. Pěkně natočené.