Co ta holka chce (2003)

Romantická a pohodová komedie s milou Amandou Bynes hledajíc svého otce Colin Firth. Ač je to hodně naivní a pohádkový děj, mě se to líbí.

Čert ví proč (2003)

Tato pohádka mě neoslovila,dlouho se tam nic neděje a ani dít nezačalo.

Drž hubu! (2003)

Vřele doporučuji tuto bláznivou komedii. Jen si na ni vzpomenu a mám chuť si ji pustit. Skvělá herecká dvojice - ukecaný blbec Depardieu a tichý, věčně nasraný Reno a hlavně spousta vtipných hlášek. To prostě musíte všichni vidět. "Víš, mám hrozně rád koně.A ty máš oči jako kůň. " Hovnoooooo!!!!! " Nežer to, posereš se!! " Hovnooooo!!!!"

Dům tisíce mrtvol (2003)

Dobrá hudba a občas pitomý vtipný kecy. Úchylný psycho.

Holky z lepší společnosti (2003)

Praštěná komedie o holčičce, co si hraje na dospělou a nechce být děckem a slečně, která je furt děckem a nechce být dospělá. Takže to shrnu : dá se na to dívat. . .

Láska nebeská (2003)

Netradiční vánoční pohádka nejen pro dospělé, poukazuje že láska je všude kolem nás...skvělé obsazení, super hlášky a ještě lepší vánoční hitovka v podání Billa Nighyho😉 tato komedie se stala mou tradicí každých vánoc.

Mezi námi děvčaty (2003)

Super komedie, která po x shlédnutí pokaždé pobaví. Jaké by to asi bylo být v " jiné kůži" a tady si to vyměnily nechtě matka s dcerou a taho zkušenost je sblížila.

Odložené případy (2003) (seriál)

Tato kriminálka u mě vítězí, soundrack úplně hltám a už jen vychutnávám jednotlivé příběhy. Nevyřešené případy vyšetřuje symptatická Lilly. A nejlepší jsou scény do minulosti s vybranou dobovou hudbou a to nemluvím o dojemném zakončením každého dílu. Fakt bomba.

Recept na pohromu (2003) (TV film)

Přiblblá rodinná komedie, kdy je zmatek na zmatek, ale vše dobře dopadne, jak jinak :-) Vydržela jsem se dívat až do konce a tak dám jednu *

Smrt přichází v bílém (2003)

Trochu strašidelné to bylo, předvídatelné momenty a někdy i nepochopitelné řešení situací. Trapné chování maminy, že jsem byla i ráda za její konec. Vražedné chování ženy s miminem chápu, ale proč zase ten zabitej konec?