Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Steve Buscemi sa po tomto seriáli pre mňa stal úplne niekým iným. Seriál skutočne výborný, tak ako sme si už u HBO zvykli.

Atletiko Cvernofka (2016) (seriál)

Chcelo to byť asi slovenským Okresním přeborem , ake bohužiaľ, nejak sa to nepodarilo.

U-Turn (1997)

K tomuto filmu som sa dostal až teraz a určite neľutujem, veľmi zaujímavý snímok, ktorý patrí medzi tie , ktoré sa človeku po pár dňoch nezačnu rozplývať. Viac krát som sa aj z chuti zasmial a čo je hlavné Jennifer bola tak moc sexy, že menej ako štyri hviezdy dať nemôžem.

Klu-Klux-Klan (2015) (TV film)

Priznám sa, že som sa neubránil porovnávaniu s Rossom Campom a jeho výpravami do organizácie gangov po celom svete. V tomto porovnaní vyšiel tento dokument o KKK veľmi slabo. Čakal som proste niečo lepšie, toto bola skor snaha jednej bunky KKK o svoje pozitivne vykreslenie v mediach.

Detroit v plamenech (2012)

Videl som kratšiu 50 min verziu a ja som bol vcelku spokojny, v dokumente je vyobrazeny dnesny vyludneny a chudobny Detroit, kde sa velmi tazko zhanaju peniaze i na tak dolezitu vec akou je hasicsky zbor, ktory navyse kazdy den celi horiacim opustenym domom, ktorych je v Detroite okolo 80 000.

Já, pomsta (2016)

Samozrejme , že to nebol žiadny unikát , ktorý, by som si pravidelne musel pustiť. Ale bol sviežy, super minutáž, človek sa nenudil ani sekundu.

Triple 9 (2016)

Viac takychto filmov, toto je presne môj žáner a aj keď triple 9 nemá kvalitu filmov Hrdosť a sláva či Skrytej identity i tak sa radí medzi filmy ktoré si každý rok aspon raz pozriem.

Landauer - Der Präsident (2014) (TV film)

Futbal milujem a filmy o ňom vyhľadávam, tento snímok určite nepatrí medzi tie najlepšie , aké som videl, ale určite stojí za vzhliadnutie.

Dokonalý muž (2015)

Tuctové, ale ak človek vypne rozum a potrebuje si pred TV len odpočinúť, tak kludne môže byť, aj keď som si ustý, že budúci týždeň budem mať problém si spomenúť čo i len na názov.

Viktor Frankenstein (2015)

Videné v kine, vizualizácia na úrovni, pribeh však mnohým neprekvapí, vy sa tak cítite ako keby ste ten film už niekde videli . Pre tých čo majú radi stredoveký špinavý Londýn a monštrá , však určite " must to see" záležitosť.