• Fantasy

Sin City - město hříchu (2005)

Naprosto strhující podívaná! Komiksová atmosféra plná pistolí a pěstí a krve a gangsterů mě nenechala ani se pohnout. Seděl sem v němém úžasu celé dvě hodiny. Strhující příběhy s nádechem mystična šlapou jako prase a stále vás překvapují... O hezký kočky není nouze. Takže je to i pro prasáky. Konec filmu je opravdová lahůdka, znovu opakující se hlášky a motivy mě dost bavili.

Skřítek (2005)

Naprosto šílená komedie. Vůbec netuším o čem to je, proč je tam ten skřítek nebo prostě co, ale bavilo mě to neuvěřitelně. Smál sem se celej film jak dědek. Slova tu fakt nejsou potřeba. Skřítek letí - já ležím. Pro mě naprosto nepochopitelnejch 59%.

Polární expres (2004)

První věc, co mě hrozně vadila, byl vizuál. To sráží film strašně dolu. Jako ok, přemrštěný dialogy o přátelství a těhlech věcech k vánocům asi patří ale jinak se vlastně ve filmu nic jiného nestane. Nuda. Dávám jednu hvězdičku navíc za rozbitou rolničku.

Shrek 2 (2004)

Po jedničce zklamání.

Úžasňákovi (2004)

Hodně známých mi říkalo: ,Koukni se na to, je to prdel!' No a tak jsem se na to koukl. A opravdu to místy je dost slušná prdel. Z počátku jsem z téhle rodinky superhrdinů byl maličko rozpačitý, ale po pár vtípkách, které byly vydařené jsem se uvolnil a film si náležitě užil. Zábava pro celou rodinu. Strhující akční scény a happy end.

Čert ví proč (2003)

Velmi pěkná pohádka. Možná to už není tak úplně klasická pohádka. Poměrně silný příběh a myslím nestárnoucí témata. Když jsem ji viděl prvně, bylo mi 7. Byl jsem z toho dost posranej. Fakt. Výkony pana Lábuse a Lišky jsou suprový. Dodávají tomu ten komedický nádech a jakoby odlehčují jinak hustou atmosféru mezi peklem a zemí.