The Big Bang Theory: Unaired Pilot (2006) (TV film)

Docela dost děkuji za přepsání postav a zavrhnutí tohohle pilotu. S ním by seriál nebyl vůbec tak skvělý, jako doposud je.

Tři mušketýři (2014) (seriál)

Zajímavý nápad vzít klasický příběh o čtveřici hrdinů a přepracovat jej do akcí a intrikami nabité podívané, sem tam s nějakým vtipem. Dle mého názoru se toto zpracování povedlo a já se vskutku těším na další díly.

Vetřelci (1986)

Z filmového zpracování Vetřelce rozhodně nejlepší díl. Za mě 5 hvězd.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

V tento film jsem hodně doufal jelikož první díl mě i přes ne moc kladné komentáře nadchnul, bohužel změna režisérů se na scénáři, (který by ani tak špatný nebyl) opravdu podepsala. Je mi líto, ale ani přes mé sympatie k Predátorům, NE.

Vetřelec (1979)

Kdo by neznal Vetřelce? Neexistuje snad nikdo kdo by alespoň nezaslechl něco málo o téhle kultovní sérii. Za nejbravůrnější kousek, považuji navození děsivé atmosféry i bez vidění Vetřelce samotného. Skutečně mistrovské dílo.

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Já osobně si tento film užil, pravda měl i své mouchy a bez lehké zaujatosti by mé hodnocení znělo asi jako normální skoro průměrný akční film. Jelikož mám však predátory od srdce rád, tento snímek mi něják nezkazil pohled na ně.

Všemocný Thor (2011) (TV film) odpad!

Skutečně nechápu jak mohl člověk tuto noční můru celého MARVELU stvořit, aniž by padl na znak pošpinění skutečného THORA. A ten mega kyj? Nevím jestli jej sebrali na cost-play jeskynního trolla nebo koho, ale splést si MJOLMIR s tímto vyžaduje nejspíš hodně štědrou dávku drog.

Wolverine (2013)

Tento film budu nenávidět do konce svých dnů a to hned ze dvou důvodů: 1. Byl to jeden z mých nejvíce očekávaných filmů roku 2013. 2. Komiks tohoto filmu byl naprosto perfektní a tenhle snímek mi naprosto dokonale zničil názor na něj. #RIPWolverine2013

X-Men Origins: Wolverine (2009)

První a doufejme že ne poslední z řady Origins. Snad se v průběhu dalších let dočkáme X-men seriálu, ve kterém by mohli být jednotlivá zrození zapojena. Film je po nepříliš povedené X-men trilogii dokonalým začátkem pro nové desetiletí lidí X. Určitě potěší i zapojení budoucích tahounů celé mutantí komunity: Cyclopse, Emu Frost, Profesora X, Gambita, Deadpoola, Sabretootha, Silverfox a další...

Zaklínač (2002) (seriál)

Přestože toto s knižní předlohou srovnávat nelze, na tv seriál se Zaklínač povedl vskutku dobře. Pilotní díl mě vskutku nadchnul, dobře zpracovaný příběh, začínající od počátků Geraltova života je přesně to v co jsem doufal, obával jsem se, že nás seriál vrhne hned před jeho známou tvář z her, Geraltovo mladé já přeběhne stejně rychle jako ve filmů a z jeho minulosti se tudíž dozvíme pramálo.