lucky.loo

lucky.loo

Tomáš Tóth

okres Praha
milovník filmu, sportu a dobrého jídla :)

homepage

3 body

• 29.11.2015  19:43
    Méďa 2 (2015)

Kombinace absurdity s jednoduchým humorem je asi to co mi na komedii sedí. :D Jinak pro lidi co na Teda koukají a třeba se jim to nezdá úplně ono myslím, že je nutnost film vidět v původním znění. V českém dabingu jsem to zkoušel a vydržel jsem dvě věty, není to prostě ono. Hodnocení: 80%

• 29.10.2015  14:56

Musím přiznat, že western horor jsem ještě neviděl. Jeden z finálních citací ke konci filmu "say goodbye to my wife, I will say hello to yours." Ten mě dostal. Patrik Wilson i Kurt Russell dobré výkony. Hodnocení: 75%

• 29.10.2015  02:45

Po Usamově smrti číslo 1. FBI Most Wanted Whitey Bulger velice věrohodně ztvárněný Johnny Deppem. Opravdu jsem to Johnnymu věřil a musím říci, že ve mě vyvolával přesně ty smíšené emoce, které vyvolávat měl. Hodnocení navyšuje fakt, že se jedná o příběh dle skutečnosti. Hodnocení: 80%

• 8.10.2015  03:16

Atmosféra filmu na mě fungovala. Olivia Dudley velmi přesvědčivá. Byl jsem napjatý a bavil jsem se. Hodnocení: 78%

• 22.9.2015  11:53
    Rudyho má každý rád (TV seriál) (2015)

Předtím než jsem se kouknul sem na hodnocení na databázi tak jsem se docela bavil. Mno budu se muset naučit sem koukat méně :)

• 23.8.2015  13:53
    Pět let (2013)

Typově a způsobem hraní mi Gersak připomínal Toma Hardyho. Film byl poměrně slabý i když fakt, že se příběh skutečně odehrál ho povýšil na 3 hvězdy, protože emoce díky tomuto faktu fungují. Hodnocení: 67%

• 23.8.2015  12:54
    Sázka (1997)

Jelikož jsem sám asi po čtvrté přestal kouřit, tak mne film celkem pobavil, 3 a půl hvězdy :D. Hodnocení: 75%

• 9.7.2015  13:04

Nebylo to strašné, nebylo to výborné, trošku mi přišlo, že to zabil ten otevřený konec, ale budiž. Hodnocení: 67%

• 7.7.2015  23:40
    Byeonhoin (2013)

Vše už tu bylo řečeno, film je opravdu silným zážitkem a Kang-ho Song v něm podal opravdu famózní výkon. Hodnocení:91%

• 22.6.2015  13:36

Režizér u mne asi přesně vychytal ten moment, kdy jsem chtěl film vypnout, protože jsem se v něm ztrácel( u starého červeného veterána vše vysvětleno ;) ). Žádný velký zázrak, ale akce diváka drží alespoň trochu při životě. Sean na 55 let v úžasné fazóně. Hodnocení: 60%

• 19.6.2015  17:36
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Dokoukáno komplet momentálně 10.díl 5 série. musím říci, že spousta věcí zůstává otevřených. A některé věci postrádají logiku, ale v tom je ta opravdovost Her o trůny. Těším se na další pokračování plánované na rok 2016. Hodnocení: 5. série 92%. 6. série nezklamala i když si člověk říkal, že nebude snadné tempo udržet, ovšem opět petelice. Hodnocení 6. série 94% celkově:95%

• 7.6.2015  12:09

Takový náročnější "studenstský film" s nedomyšleným koncem. Hodnocení: 30%

• 1.6.2015  16:25
    Neutečeš (2014)

Hlad po nějakém koukatelném Hororu / Thrilleru mne doslova donutil film zhlédnout. Jednoduchounký děj, který kupodivu "stačil" nicméně, nemělo to na mne asi ten správný efekt, že bych se nějak vnořil do děje a cítil se vyděšen to opravdu ne, dokonce jsem se chvílemi přistihl, že se i usmívám. Vyloženě nuda to ale nebyla a člověka jakoby zajímalo co se bude dít dál. Nestalo se ale nic co by zásadně zlomilo film někam do roviny příjemného překvapení. Hodnocení: 57%

• 17.5.2015  11:29
    Ex Machina (2014)

Tady je vidět, že není nutně třeba gigantickou výpravu a efekty za miliardy, aby vznikl zajímavý film. Snímek svým pojetím originální. Dává prostor k velkému přemýšlení. Hodnocení: 84%

• 29.4.2015  16:13

Spoustu věcí ve filmu trošku mimo logiku. Jinak se daří vybudovat hutnou atmosféru k čemuž napomáhá i dobrý výkon Oscara Isaaca. Hodnocení: 65%

• 14.4.2015  11:20

Slaboučké. Ale když nic jiného tak alepoň krátké a oddychové. :) Hodnocení: 51%

• 7.3.2015  19:18
    Cizinka (TV seriál) (2014)

Celkem slušný historický seriál podpořený krásnou irskou přírodou. Červená knihovna to trochu je, ale už dlouho jsem žádnou neviděl tak to celkem bodlo. Uvidíme co další díly. Zatím slušné hodnocení: 78%

• 28.2.2015  19:46

O hvězdu výš se film posunul, protože se příběh skutečně stal. Jinak jsem se v celku nenudil. Hodnocení: 77%

• 16.2.2015  22:33
    Po setmění (2012)

Za mne spokojenost. Celkem silný detektivní Thriller s myšlenkou uvnitř. Hodnocení: 78%

• 9.2.2015  13:17
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

Shlédnuta poslední série, trošičku slabší než předchozí 3 ale dalo se to :) Hodnocení 78% Jinak jako celek 90% a pět hvězd.

• 7.2.2015  21:55
    Spása (2014)

Jak už se tu předřečníci vyjádřili velmi předvídatelná revenge zápletka. Ale tím, že stopáž byla poměrně krátká, tak western neměl příliš hluchých míst. V tomto případě tuhle krátkou stopáž schvaluji, protože jsem se alespoň po celou dobu nenudil. Mikkelsen tu nemohl příliš předvést svoji extratřídu, ale přesto nezklamal. Hodnocení: 75%

• 1.2.2015  22:28

Krásné exteriéry v přírodě, parádní bojové scény a i když to je taková pohádka, která má od starých pohádkových klasik vzhledem ke všem parádním digitálním efektům hodně daleko, tak je tady nutno ocenit její parádnní zpracování. Hodnocení: 77%

• 20.1.2015  00:11

Co mě skutečně zaujalo až v závěru filmu tak byl casting, který byl výběrem Bradleyho Coopera zvládnut famózně. Měl film upoutal, bavil i dojmul, čili všechny emoce jež si u filmu představuji. Paradoxy se v životě dějí a smrtí "legendy" po splněných životunebezpečných 4 misích, po návratu domů se ta z nejsmutnějších naplnila. Smekám i před režijí Clinta Eastwooda, ale to bych se u tohoto režizéra už po několikáté jen opakoval. Hodnocení: 80%

• 19.1.2015  17:08
    Plán hry (2007)

Oddechovka, Dwayna mám rád a malinká Madison byla roztomilounká. Hodnocení: 71%

• 19.1.2015  15:09

Trošku šílený na můj vkus :D. No nicmně herecké výkony na úrovni a ve finále, když už jsem si říkal hodnocení na 3 hvězdy tak to i nějakou pointu mělo. Hodnocení: 70%

• 14.1.2015  15:00
    John Wick (2014)

S vypětím všech sil dokoukáno do konce s nadšenými hodnoceními se příliš neztotožňuji. Krom střílení prakticky bez příběhu a tentokrát jsem Reevsovi styl alá Komando ani moc nevěřil. Hodnocení: 30%

• 11.1.2015  18:01

Taková oddechovka mě se to celkem líbilo :) Hodnocení: 69%

• 8.1.2015  16:42
    Kód Enigmy (2014)

Vše mými předřečníky nebo "předepisci :)" sděleno. Nicméně položil bych si otázku, která mne zkrátka donutila dát plný počet, jak se z takovéhoto nabízelo by se jednostranného tématu podařilo vyždímat takhle silný snímek. Benedict Cumberbatch ač nevím co si mám o něm myslet vynikající herecký výkon. Smekám před celým ansáblem před i za kamerou a uděluji pět hvězd. Hodnocení: 90%

• 5.1.2015  21:57
    Soudce (2014)

Emoce ve filmu pro mne určitě fungovali. V příběhu mě vše tak nějak uvěřitelně zapadalo a vyvolávalo tak ve mě silné pocity. Proto scénáristovi i režizérovi mohu nic jiného než smeknout poklonu. Z mé strany 4 a půl hvězdy. Hodnocení: 84%

• 3.1.2015  18:19
    Agresivní virus (TV seriál) (2014)

Kvalitní seriál, z mé strany spokojenost. Hodnocení: 79%