• Thriller

Likvidátoři (2016)

spousta drsného násilí,nic pro mě.Spíš pro milovníky bojových umění.

Vraždy v Brokenwoodu - Čtyři požáry a jeden pohřeb (2022) (epizoda)

tahle epizoda byla o požáru ,ale obsah byl jak zkomírající, doutnající ohniště.Už to nemělo tu brokenwoodskou klasickou jiskru .A když Gina vypadala jak smutný ,opelichaný papoušek tak to je co říct.

The Grizzlies (2018)

parádně natočené sportovní drama.Sport jde mimo mě.Jsem spíš pro gaučink.Ale tohle mělo tak dramatický začátek ,že jsem si říkala o co  jde??V kostce jde o mladého kluka který má své ideály které postupně musel přehodnotit.Hlavně mě zaujalo že jde o skutečnou předlohu.Natáčelo se v tom lepším počasí tam.Když přijdou bouře a lidi se nedostanou několik dnů ani na práh vlastního domu.To jak ukázali jak kvůli obživě stojí hodiny nad vysekanou dírou v ledu je jen slabý odvar

Pomsta: Milostný příběh (2017)

Dala bych víc a klidně i celý počet bodů ale jen za scénář.Role byla zřejmě šita na míru Cagemu.Tyhle zhaslé hvězdy spíš vše pošlou do kopru.A tu situaci do které se Teena dostala ,si zavinila sama svým natřásáním.V hospodě plné nametených chlapů.To bylo jak červený hadr na býka.

Poslední bohatýr: Kořen zla (2020)

Pokud máte Rusko  v zubech a na chvíli se od toho oprostíte,skvěle se pobavíte.Minimálně násilí,přiměřeně digitální efekty,hra kamery se světly a stíny.Normální dialogy.Skvělá práce herců.Žádná afektovanost.Děj přiměreně odsýpá.Absence natahování scén jakože něco natočit.Druhého Mrazíka už nikdy nikdo nenatočí!Tohle je tak trochu jakoby plagiát ale pobaví!

Stíny smrti - Vraždy na útesu (2015) (epizoda)

Vzhledem k tomu ,že Sklenaříková strávila na mole desítky let tak to i bylo vidět na výkonu.Ale snažila seJak někdo píše dole scénář byl docela mišmaš.A podle mě se v tom ztrácel i režisér.

Nájemník (2013)

Tady to bylo nechtěně ale i dnes se stane že si ženy pořizují děti v pokročilejším věku..Někdo tady tleská, že si žena dítě nechala.Ono už s tím ani nešlo moc co dělat.To jedna strana průšvihu a druhá mít v sedmdesáti doma puberťáka...no to teda nevím..Kdy se akorát zmůžeme na nezodpovědné rozmazlování vlastních vnoučat.K nelibosti vlastních dětí.

Bel Canto (2018)

vsadila jsem na Moore.Neobdržela jsem očekávané.

Něco za něco (2008)

Něco jako návod jak žít s postižením.O snaze a odvaze.Ale v reálu??Nevím.