• Thriller

Muž, který chtěl žít svůj život (2010)

Typická francouzská rodinná lidovka.Pár co je v krizi,setkání mnoha přátel v jednom bytě vřískající děcka,,partnerská krize, která graduje rozchodem.To zhruba do poloviny.Po nešťastné události začíná drama.Dosti chaos.

Vánek osudu (2010) odpad!

Absolutně nezáživný děj.Příběh holky která vzala život do vlastních rukou.Nepovedlo se a tak se s brekem vrátila k opilecké matce  a brnkala na city bývalému kámošovi.A jako vykoupení se, je výpomoc se senilním dědulou.Což v ní otevře sebereflexi.

Stopař: Ve jménu spravedlnosti (2019) odpad!

naprosto nezáživný děj.A v poslední době se tv předhánějí, která naservíruje víc mlátiček Lundgrenů, Dammů,Segalů a sem tam Willis a Rocky.

Bez úniku (2014)

Jednoduchý scénář.Možná něčím vykradl Sedm statečných.Ale já jsem mu dala šanci.Bylo to ,jakoby jste četli paperback.Sedl mi  do nálady a chtělo se mi jen tak se na něco dívat.Podle zdejších hodnocení bych ho asi taky měla strhat, ale já nevidím důvod.Drastických záběrů tam bylo přiměřeně.Žádná divočina.Snímek na mě udělal dojem za pět.Tečka

Temné stíny (2012)

Parodie na upírskou tématiku.Ale mě pobavila.Herci odvedli skvělou práci.Režisér je asi dost popoháněl.Žádné odrecitování replik a jde se domů.Skvělá kamera a i interiéry.A oceňuji přiměřeně digitální "výpomoc".Efekty apod.

Il était une fois à Monaco (2020) (TV film)

Slušné béčko.U mě přispělo do nálady.Je sice uvedena Británie jako země původu.Ale tam tak romantiku neumějí.Tady je spíš francouzská stopa.A samozřejmě hodně přispěl slovenský dabing.Tam se dabéři do svého hlasu umějí opřít.

V pasti zrady (2021)

Skutečná událost??No nic.Al Pacino hrál jak o život, jen pro něj bych dala celých pět.Ale zbytek byl jak v křeči.Podle mě selhala režie.Scénář nemůžu komentovat protože vůbec nevyzněl věrohodně.Kamera a filtry na ní byly otřesné.

Pokoj (2019)

jsem zavilý antifanda mysteriozna.Ale tady zpracování mě zaujalo.Hlavně proto,že to mělo hlavu a patu.Ať jsi nažraný nebo nenažraný ,prach jsi a v prach se obrátíš?To asi zas tak ne, placama to tak vyznělo.Olga si s Kevinem fajn sekundovala.Jaké DNA předal duch?

Polleke (2003)

Film byl natočen ve 2003 .Dnes ,po dvaceti letech, by scénář byl asi zásadně jiný.Jinak holčina v roli Polleke byla úžasná .Ale to je všechno.

Poslední přístav (2010)

krimi tak,jak to mám ráda.Sice toho chlastu tam bylo trochu moc.Ale scénář byl opravdu dobrý.někdy je v jednoduchosti krása.I bez hvězdných manýrů star.Bez stříleček ,bez lítaček,hemžení se všelijakých detektivů .Za mě fakt dobrý.