• Thriller

Rivalky (2022) (TV film) odpad!

natočili to proto,aby něco natočili?Naprosto zbytečný příběh který byl k uzívání.

Maigret - Maigretova trpělivost (1994) (epizoda)

vždy se vyplatí vsadit na kvalitní předlohu a pohrát si se scénářem.Ty české nadávky fakt byly v překladu????

Beze stop (2018)

Všeho ve filmu bylo přiměřeně.Žádné dítě neposlal táta do světa tak připravené na jeho nástrahy.Proto mohl v poklidu zmizet ve křoví.Z McKenzie bude dobrá herečka ,pokud ji nesemele holyvúdské klišé.Záběr dcery s otcem u včelího úlu mě fakt dostal.A celým filmem se nesla poklidná dprovodná hudba

Kód 355 (2022)

akční babinec!Byla jsem extra potěšená výběrem herců ,troufám si napsat, že pomalu ze všech koutů světa.Což byla óbr volba.Potkala jsem tam hned dvě u mě jedničky - Cruz a Kruger,ta obzvlášť dokázala že je pro režiséry cenný herecký chameleon.Já jsem si film neskutečně užila pro jeho atmosféru i když mi jindy holyvúdské akce lezou na nervy.Zvláště ty ,ve kterých kdy se mydlej o nějaký předmět, který ohrožuje svět...Tady to předvedla jen Chastain.Na plné pecky.Výborná režie a i kamera.

Mžitky (2016)

nezaujalo-  filmy, s touto tématikou , ať je natočil Petr nebo Pavel ,jdou mimo mě.

Zakázané ovoce (2009)

snímek je přesně o tom, co popisuje anotace.Nevím, proč se u nás nepromítají severské filmy když jich je velké množství a tudíž i výběr.Když se teda podíváte na historii natáčení jednotlivých herců u každého filmu.

Café society (2016)

Tady není ani moc co hodnotit.Zkrátka se na to dalo koukat.Nikdo a nic nebyl rušivý element.Tečka.

Spiklenci (2009)

typická , klasická francouzská krimi.Vynikající český dabing.Kvalita na předním místě -V poslední době to jde dolů kopcem.Na prvním místě kvantita.