• Thriller

Ave, Caesar! (2016)

To teda byla ptákovina a Scarlett už dávno není hvězda

Vražedné záhady slečny Fisherové (2012) (seriál)

první epizody jsem nějak nemohla pobrat asi proto,že paralelně šel ještě jeden krimi seriál naprosto odlišný.Což byl rušivý element.Přepínala jsem z módu Fisherová do módu Brokenwood.Teď už nic jiného zajímavého není tak se soustředím na Fišerku.Jinak epizodky mají zajímavé zápletky ,odlehčený humor a celou první sérií se vine jak nit hledání ztracené sestry.

Policejní instinkt (2014) (TV film)

nemá to hodnotu ani té jedné hvězdy.Příšerný scénář.Výkony herců na nule.A že Franouzi krimi umí o tom žádná.Ale delonovky a belmondovky už jsou pro ně očividně ztracené...Nepochopili,že to je jeich jeden z národníchpokladů.Po vínu,po levanduli a sejrech.A dorazil to český dabing kde ruchy byly hlasitější než mluvené slovo ma ve finále se vám v bejváku o půlnoci nečekaně několikrát rozeřve reklama

Syn (2019)

na příběhu vidíme k čemu jsou války.Pro běžný lid se nezmění nic.Jen se generačně rozrůstá trh s drogami.A násilí.

Dům pro Irene (2012)

na mě nijak příběh extra nezapůsobil.I když stáří je sviňa.Celé to stálo na Cromwellovi, který hrál starce po osmdesátce i když mu ve skutečnosti, v době natáčení, bylo sedmdesát.

Bizarní jídla (2006) (seriál)

epizod tohoto pořadu už jsem v minulosti viděla spoustu a vždy mě fascinovalo s jakou chutí Andy ty blivajzy jedl.Chápu že některé potvory musí domorodci jíst protože zkrátka nic jiného nemají.A proto sleduji s nevolí že se v našich končinách  začínají prosazovat švábi a červi když to máme od pradávna naštelované na pořádné vepřové ,hovězí a kuřecinu a ryby.

Polina (2016)

jednoduchá dějová linka scénáře.Která je položená na rozhodnutí mladé Rusky které otevře náruč Západ.Kdyby to nebylo tak průhledné a laciné dala bych víc bodů.Poslední tanec mi spíš připadal jako krasobruslení.I když bylo avízo o čem film bude ,čekala jsem víc.

Na půli cesty (2016)

Příběh neměl bůhví jakou hodnotu ,ale mě se strefil do nálady.Reálné prostředí,bylo tám pár režijních "překlepů".Ale film měl asi tak nízký rozpočet že se s tím nepárali.Celkem dobrá kamera

Ještě máme čas (2020)

famózní výkon Mortensena.Detailní výpověď o životě s člověkem ,kterému dřív než tělo umírá mozek.Musí to být pro jeho okolí peklo.Obzvlášť když se k nemoci ještě přidá okolnost ,že byl ten člověk v mládí zlý a podlý.Málokdy se mi stane že zůstanu u tv na závěrečné titulky Ne že bych je četla ale kvůli tomu,že ten příběh byl opravdu silný,emotivní,mrazivý.A jestli už nejsme součástí nějaké losovačky.