• Thriller

Úl (2021)

kdo koho obviňuje?Pád Jugoslávie postihl všechny tamní občany.A trpěli na obou stranách barikády.I když v tom byla z obrovského podílu politika tak nikdo se o občany zvlášť nezajímal.To jsou prvky nové demokracie.Granty pro chudé nebyly k dosažení.Před tou ženskou klobouk dolů!

Podzemí (2020)

docela by scénář ušel ale otec Mario byl na pár facek.Samozřejmě syn na vozíku je tragedie ale proč bránit někomu ,kdo to chce vinu odčinit a syn očividně není proti.

Soused (2021)

a zase se politika.Filmaři se předhánějí kdo natočí něco o pádu zdi.Fakt už to nebaví

Příběh dealera (2021)

Tohle ani nějak obsažný koment nepotřebuje.Stát se neumí postarat o své lidi.A zvlášť z ulice.Hodí ty děcka do vody a plavej způsob jaký umíš aby ses neutopil.Ten kluk ve své roli fakt dobrý.

Až na nás zapomenou (2020)

V době kdy reálně žijeme v politickém sajrajtu všech kategorií mě nebaví sledovat něčí biografii.Politicky motivovanou a takhle zpracovanou

MI-5: Vyšší dobro (2015)

Takhle podle popisu je to všechno OK.Film není záživný ani zajímavý.A že Britové nikdy s krimi nezklamou.Teda většinou.

Hodinový manžel (2021)

Nelíbil se mi obsah,tempo a práce herců.Imigrant, kterého  je nutno učit pracovat.Jakoby v Maroku neexistovaly kohoutky apod.

Amparo (2021)

Filmů o bojích matek za své syny je spousta, ale tenhle se liší tím ,že matka jde tvrdě za svým bez obvyklých plačtivých a dlouhých dojemných pasáží.Tlačí ji šas protože má obavy ,že její neduživý,vyhublý  syn by dlouho nepřežil

Bezstarostná dívka (2019)

asi divný překlad názvu- nemělo být lehkomyslná?Nápad jak se jí rychle zbavit ,byl podlý ,ale zafungoval.Měla to brát jako lekci.

Stíny smrti: Tajemství pěveckého sboru (2020) (TV film)

pokud jsem to vůbec hodnotila, tak jen za produkci tamějšího pěveckého sboru.Opravdu jim to pěkně zpívalo.Jinak zbytek  byl hotová katastrofa.Neslané,nemastné hlasy některých,opakuji některých,dabérů.Dál už komentovat nebudu.Za poznámku byk stál slabý scénář opět se zamontovaným  lesbickým vztahem dvou protagonistek....No nic.