• Thriller

Patriarcha (2016)

K tomuhle filmu jsem přistupovala s velkou nedůvěrou.Nakonec jsem seděla jak přibitá a jen sledovala jak se děj ubírá tou chudou krajinou kde se despotický otec  snaží udržet rodinu pohromadě.Ale pokrok nezastavíš.Postupem začínají vyplouvat na povrch informace které by otec nechal pohřbené.Ukazují zde i zvyky Maorů.

Vyčkávání (2022) odpad!

dokoukala jsem to na rychlovku jen proto,že jsem čekala že se navzájem pozabíjejí,Velebníček je seštolovaný na věčné odpouštění a v jeho rodině ho to jaksi nemine.Madam byla spíš jako kudlanka nábožná.Ono tam toho zase tak moc na opuštěném ostrově dělat nešlo

Nástupce (2021)

Parádní krimi.Víc než dost napětí.Detailní kamera.

Plavec (2021)

nerozuměla jsem řeči toho kmene.Tohle jde mimo mě.Ta scéna v bazénu bylo co ?Simulace průvodu?

Sindžár (2022)

Tohle by žádné mámě nikdo nepřál.

Belgravia - Episode 1 (2020) (epizoda)

Tenhle počin mi málem unikl v záplavě braku ve všech televizích.První epizoda je u mě vždy rozhodující.Takže se budu těšit.Ale 45 minut za týden ?

Neznámý (2020)

Takm tohle byla fakt paráda.Vymakaný děj.Není to o tom ,že bych něčemu nebo někomu fandila.Ale na tohle nemají ani moji oblíbení seveřani.A druhé řadě obrázky z dnešního Rumunska.Co se změnilo?A vtip na konci .Že podle identiki(y?)tu zatkli jeptišku,ministra financí a Eifelovu věž......A Cikáni fakt existují....

Zapomenuté cesty (2020)

Claudina působí zmateným dojmem .Smrt muže a vystěhování ji zdrtily.Po nastěhování k dceři  přijme utěšování sousedky a přilne k ní i když ví že střídá partnery.Film není z těch které bych znovu vyhledala.

Azor (2021)

Nejdřív jsem myslela, že se bude jednat o psa.Mlč,nic neříkej,Omyl.Vynikající scénář,režie a práce herců odvedli dobrou práci.Zase jednou se mi stalo že mě mrzelo když začaly jít závěrečné titulky.Filmy s politickým podtextem se dají dělat takhle zajímavě.

Poslušné panenky (2021) odpad!

ti tomu zase jednou natrhli frak!!Něco tak hnusného jsem dlouho neviděla.Ze začátku jsme myslela ,že se jedná o pár záběrů a pak se to srovná do nějaké poživatelnosti.V polovině jsem to vypla.